Jump to content
Българският форум за музиканти

Джа3/Рок Трио!Линк 3а маниаци на инструментали!


Recommended Posts

Това е линка на моето инструментално джа3/рок трио!

 

Надиавам се да ви и3кефи!

 

 

Владо

 

ПП Сори 3а странниа правопис,но клавиатурата ми играе номера ;)

Редактирано от Vlado_Abroad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веризон малко се насират, не мога да сваля нищо. А ми се иска.

 

[edit] Потегли. С малко псувня всичко се оправя. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно е парчето, личи си, че можете добре да свирите.. Само барабаниста от време на време май тук-таме не успява баш да бъде в час ама е поносимо. Аз не съм голям разбирач, но ми се струва, че по звука има още да поработите -много се чува акустиката на помещението. Китарата трябва да излезе по-напред, баса малко след нея, барабаните може и така да си останат. Ама то ако е демо е ясно че тия неща са нормални.. Успех, свирете, има хляб във вас и в музиката която правите. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веризон малко се насират, не мога да сваля нищо. А ми се иска.

 

[edit] Потегли. С малко псувня всичко се оправя. :huh:

Ytse,

мерси,че го слуша.Знам че понякога Верайзън се инати,но като цяло е поносим.Скоро ще жзимаме и дот ком,тай че тогаз се надиажам да е много по-добре.Засега ще трябва да караме с по=примитивния вариант.Благодаря ти отново,

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно е парчето, личи си, че можете добре да свирите.. Само барабаниста от време на време май тук-таме не успява баш да бъде в час ама е поносимо. Аз не съм голям разбирач, но ми се струва, че по звука има още да поработите -много се чува акустиката на помещението. Китарата трябва да излезе по-напред, баса малко след нея, барабаните може и така да си останат. Ама то ако е демо е ясно че тия неща са нормални.. Успех, свирете, има хляб във вас и в музиката която правите. :huh:

ecmjazz,

благодаря ти и на теб че се заслуша.Между другото много як ник имаш-винаги сам ценял нештата издажани от ECM леибъла.Барабаниста пши тжарде много понякога и за това не е ж час чат-пат.Ина4е за качеството на записите-скоро ще сложа по-нови,които са светлинни години по-добри.Тай че,стеи тюнд дет се вика :(

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дзверско , много ме кефи!А сега кажете ако свирите в БГ , да дойда да слушам маняшка музичка малко. :ph34r: Ненормално свирене ......... свирене мечта поне за мене.Китарата трепе направо , много брутална импровизация.Може ли да споделиш с какъв амп и ефекти свириш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дзверско , много ме кефи!А сега кажете  ако свирите в БГ , да дойда да слушам маняшка музичка малко. :ph34r:  Ненормално свирене ......... свирене мечта поне за мене.Китарата трепе направо , много брутална импровизация.Може ли да споделиш с какъв амп и ефекти свириш!

Мерси много за суперлативите!Бе Росене,ти не бе ли този пи4 дето си купи Line 6 и работш в радиото?Ако си ти,не помниш ли че си писахме,къде се изгуби?Аз сега свиря през две китари главно - #1 custom Suhr Classic(SUHR Guitars),които поръчах през Януари и дойде наскоро и #2 custom Yamaha Pacifica USA2,koйто модел се прави в къстъм шоп-а на Ямаха в Калифорния.Иначе като записваме китарата минава само през RMC Wheels Of Fire wah педал и отива направо в усилвателя,които е глава Fuchs SLX 50(FUCHS Amps) която е модифицирана специално за мен от Скот Лърнър.Главата отива в THD 2X12" колона(THD Amps & Cabs) и от там SM-57 и в компютъра.Вси4ки ефекти са от плъг-ин-ове от чрез Сонар.Пиши и не се губи по тъч линията :(

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да аз съм ... и аз днес се чудех откъде ми е позната фамилията ти и се сетих, разрожих старата си поща и ето на , ние сме си писали :P.Невероятно ..... аз паднах като чух импровизацията ..... .... радвам се че си вече част от този форум. И естествено ще подържаме връзка .... сори за несериозното ми отношение ... :):(:(:ph34r::P :guitar: :guitar: :guitar: :guitar:

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
да аз съм ... и аз днес се чудех откъде ми е позната фамилията ти и се сетих, разрожих старата си поща и ето на , ние сме си писали :P.Невероятно ..... аз паднах като чух импровизацията ..... .... радвам се че си вече част от този форум. И естествено ще подържаме връзка  .... сори за несериозното ми отношение ... :)  :(  :(  :ph34r:  :P  :guitar:  :guitar:  :guitar:  :guitar:

Ей бре,радвам се че се засякохме отново :P Всички пътища стигат до под кривата круша така или иначе :D

 

 

Владо

Редактирано от Vlado_Abroad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не ставам досаден, но за всички ще бъде интересно да споделиш с нас за ампа и за това какво си търсил по специално че е трябвало да се модифицира. Ако имаш време и желание моля те с няколко думи да напишеш в раздел китара или тук малко повече по този въпрос. Сигурен съм че си имал голям избор в щатите, така че има интересни неща които може да споделиш. :) А още нещо, сори че съм невеж ама кой е Скот Лърнър?

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не ставам досаден, но за всички ще бъде интересно да споделиш с нас за ампа и за това какво си търсил по специално че е трябвало да се модифицира. Ако имаш време и желание моля те с няколко думи да напишеш в раздел китара или тук малко повече по този въпрос. Сигурен съм че си имал голям избор в щатите, така че има интересни неща които може да споделиш. :) А още нещо, сори че съм невеж ама кой е Скот Лърнър?

Росене,

няма проблеми,въобще не ставаш досаден.Ще обясня колкото мога,много сам зле с техническите термини,затожа и Скот прави усилвателя,а пък не аз.Значи първо,защо се спрях точно на Fuchs(Фюхс) усилвателя.Ами просто е,наистина има голям избор тука и има страхотни усилватели-някои от тях сам пробвал или притежажал,други не съм.Както и да е,на тези които имах все липсваше нещо малко,но достатъчно за мен да не постигна точно звука,които търся.Скот Лърнър ми е много голям приятел и страхотен китарист(Scott Lerner).Той ме отвори към Фюхс,тъй като той ги ползва също и #1 можеше да ми уреди по-изгодна цена(като на артист) ;) което ми спести доста пари(иначе амп-а е кам $2500),и #2 той сащо така беще започнал да си "играе" и да модифицира неговите Фюхс-ове и резултатите бяха впечатляващи.Така,сега относно модификацийте.Фюхс са усилжатли базирани на Хауърд Дъмбъл(Howard Dumble)услижателите,които са много редки,много ценени,не се прозвеждат вече и малко които ги има са на космически цени.Ерик Джонсън,Лари Карлтън,Робън Форд,Стиви Рей Вон и т.н. свирят с Дъмбъл.Модификациите,които Скот направи на моя усилвател са много-пробвахме различни марки и видове лампи(пред усилвател и крайно стъпало),той смени някои от потенциометрите на амп-а сас други стойности,вътре в амп-а смени някви кабели сас audiophile grade кабели със различно съпротивление и също смени стойностите на едни неща дето им викат amp caps,kakвото и да е това на БГ.Целта на заниманието беше усилвателя да пасва повече на моя стил на свирене-аз исках кристално чист чист канал и оувърдрайв канал,който да пасва по-добре на легато,повече състейн-звук ала Холдсуърт или ранния Хендерсън,който аз искам.Следващите модификаций ще бъдат на фуутсуича-ще има повече функций.

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, инфото е много полезно ... само внимавайте да не цъфне нвкой траф :) вие сте маняци .... ми кво да кажа ... оххх пак ше си пусна онова Jam -че с голямо J ....... мания .... наистина доста меко звучи драйва ...... а солата ... еехххх ..... ;) сигурно усещането да се изразяваш с такъв музикален речник като твоя не може да се опише ама аз слушайки те умирам от кеф да следя как се развиват идеите ........ тва няма спиране бе ..... За мене това е стимул за свирене ......

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, инфото е много полезно ... само внимавайте да не цъфне нвкой траф :) вие сте маняци .... ми кво да кажа ... оххх пак ше си пусна онова Jam -че с голямо J ....... мания .... наистина доста меко звучи драйва ...... а солата ... еехххх ..... ;) сигурно усещането да се изразяваш с такъв музикален речник като твоя не може да се опише ама аз слушайки те умирам от кеф да следя как се развиват идеите ........ тва няма спиране бе ..... За мене това е стимул за свирене ......

Ох,недей така!Чуствам се като неграмотник като слушам големите изроди,направо обратно в първи клас ;) Има толкова много неща да се научат и толкова много музика да се чуе и изсвири.....направо мъка ми става ;) ,но надждата умира последна :P

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, само едно ще кажа - ;);):P;);):);););) !

 

Браво, продължавай само така.

Между другото веднага те заподозрях за Холдсуърт, а като четох горните постове разбрах, че не съм се лъгал.

 

Още веднъж браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;)

Радвам се че чувам такава хубава музика. Готино и приятно е, има мисъл, а и най-важното е да сте се изкефили, докато сте свирили! Личи си че може да свирите добре, но може би трябва да поработите още малко, като трио... хмм сега, като го слушам за 2 път си мисля, че ще бъде супер ако барабаниста хване по едни четчици и в двете ръце и поуспокоите малко басиста. Очаквам с интерес други ваши работи :P

Успех!

 

:)

Редактирано от NessoR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.