Jump to content
Българският форум за музиканти

Джем


BlueZone

Recommended Posts

аз си го свалих и може би ще се пробвам да запиша нещичко..само,че няма да е сега,може би тази седмица :recourse:

Иначе-Chrysalid пак ще те похваля и само да си казал нещо!Наистина ще видя бая зор,ма то нали това е целта :recourse::):):recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ultramega човече, хич да не се притесняваш...да не мислиш, че аз мога да импровизирам нещо смислено върху тая хармония :)

 

Откакто зае*ах джаза, тия работи ич не ми вървят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много съм зарибен да опитам, че хич ме няма с хармониите и ми се ще да опитам, но туй парче си иска време да се разгадае ( за мен де) и май ще е след като се върна от морето....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Супер идейка !!! С готино фънки настроение !!!! Ей такива неща бих искал да свиря !!!

Не съм много по записите (в смисъл, че не му разбирам на записването с компютър), но ще се опитам да запиша бас, макар че вече си имаш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес от дълго време насам намерих малко време и врътнах един бръз опит върху това парче(много готино :bravo: ).

jam1

Използвах кухата китара,защото нямах време да включвам уредби и тн.и я записах с кондензаторен микрофон.Саунда е далеч от приличен ама се чува,пък и нали е джем все пак.Надявам се и други хора да се включват,че напоследък нещо позамря джем инициативата :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Кольо...ти си нечовек бе... :virtuoz:

 

Ти на това ако му викаш набързо, аз направо ще се застрелям някъде на скрито и тихо място...

 

Същински Ал Ди Меола си направо. Признал съм те отдавна братче :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми какво да ти кажа.. мерси много за комплиментите :virtuoz: .Наистина нямах време и го пуснах каквото излезе от първия опит(то понякога така е по добре,че става по спонтанно)и има разни грешчици.Много се радвам че ти допада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен от вашата взаимна работа се е получило нещо уникално добро :rocker:

Хармонията може и да е "крива", но които си го може, не му е проблем ;):D;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Коко и Боби - направили сте малък учебник по хармония и импровизация! Ще си го запазя като ценен пример в архива от любими неща:punk_guitar: Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип и аз съм фен на спонтанното записване - често се получават неповторими неща, които тъй като не са филтрирани от рационалното мислене твърде много, някак са по-истински и емоционални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да помрънкам.

Хора трябва ли да взема пък и да се запиша за тоя сайт ,че да мога да сваля файл-а , щото на това си намирисва :)

Няма ли някакъв друг сайт?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам дали е нужно да си регистриран, но дори така да е - отнема 5 минути.

Така или иначе почти всички във форума използват този сайт да си качват работите.

 

Като си купя хостинг, ще ги качвам на сървъра, но засега - путфиле :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.