Jump to content
Българският форум за музиканти

Линкът Mark All Posts As Read


Recommended Posts

Почти винаги като искам да разгледам форума ползвам функцията View New Posts и след това отварям темите, които представляват интерес за мен. Когато прочета каквото ме интересува искам да маркирам всички нови мнения като прочетени, за да не излизат пак при следващото ми отваряне на форума. За целта обаче трябва да се връщам на основната страница и там да го натисна. Не е болка за умиране, естествено, даже вероятно звуча като голям мързел, но ако този линк го има постоянно или поне при търсене ще е по-удобно според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а няма ли начин всяка кликната тема да излиза в НОВ прозорец?

 

това би улеснило нещата значително, според мен, щото "оупън ин ню уиндоу" ми писна:):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а няма ли начин всяка кликната тема да излиза в НОВ прозорец?

 

това би улеснило нещата значително, според мен, щото "оупън ин ню уиндоу" ми писна:):)

Shift+Click

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи на въпроса на sw1tched - като разглеждаш новите коментари отгоре вляво има един линк "Отбележи всички форуми като прочетени и се върни в началото" :)

А отварянето на линк в нов прозорец си е до настройка на браузъра (предимно).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Бати, от толкова време съм с Опера и се мъча все с тоя Shift+Click, тък то със средния бутон си праска направо в New Tab. Може и във Firefox така да е, нарочно всички правят шорткътовете (шорткътите? :coolp: ) едни и същи... Lord Of Darkness - благодаря много! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да се включа и аз с друго :

Възможно ли е ако една тема е с повечко страници да има бутон "show all pages" ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Мисля, че не е удобно, а и няма да е практично, защото ако страниците са 4-5 не е болка за умиране, ако си ги прелистваш ръчно, но ако страниците са 60, да кажем, като китарджийската "Фукня" само за да зареди всичките хиляда и кусур поста ще трябва доста време, особено ако преобладават картинки, както в споменатата тема.

 

И аз пък ебаси изречението написах :unsure:

 

Пък и добавянето на бутон просто ей така не е нещо, което се прави за 10 минути. Самият форум си се инсталира като програма, най-общо казано, като си идва със зададени характеристики. Някои от тях могат да бъдат променяни, но бутоните и целия интерфес са основни характеристики, които за да бъдат променени се изисква да се пренапише целия форум, или поне значителна част от него. Което в случая с бутон "Show all pages" не оправдава усилията.

 

Едит: А и не знам дали на самият формат Invision Power Board (какъвто е този форум) могат да се извършват интервенции от такъв тип от всеки, който пожелае, независимо дали има знанията да го направи...

Редактирано от SomeoneElse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.