Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся си Ел. Китара


Filthy

Recommended Posts

@Entwine89

ти изобщо пипал ли си Ibanez Gio???

Щот е доста по удобен от какъвто и да било Скуайер ... пък да слагаш нови адаптери на такава талпа си е чисто пилеене на пари ...

Айде със здраве

 

 

ами да ти кажа....от скуаяр до скуаяр има разлика ...... :surprise: ...... има скуаяри за по 650 кинта първото което е.....и ако искаш,ела да пробваш моята,да видиш,дали не е удобна.... :metalist: всеки си има мнение и вкус !затова има 10000000 вида китари!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Кредъл а???? Определено скуайъра няма да ти е от полза. Аз съм със скуайър булет ми кат за мене става макарче не е нишо особено. 500-лв само за китарата или общо за всичко. Тряа ти кубе и някой др ефект ако имаш пари за процесор още по добре!!! Успех със свиренето все пак :) :) :surprise::metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Моето предложение за малко повече от 500 лв-Jackson js30.

По-добър според мен от ibanez-a и от скуайъра. :)

Редактирано от shadow
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

времето е нещо което нямам-затова пуснах тема...

китара втора ръка няма да си взема по мой си тъпи причини...

иначе сега събирам модели китари,идеи и кво ли още не и когато реша да си взема ще отида при учителя ми(той сега е в чужбина) и той ще ми каже коя е най-добра за мен,според него...

иначе сега искам главно да се запозная с разни модели и възможности...но ще гледам да се вместя в 500 лв евентуално китара + кубе или усилвател нз

 

някой може ли да ме запознае с това-какво представлява кубето?и кък да разбера кое ще ми върши добра работа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете ме, но дотук кръжите само около 2-3 марки китари... Леко е глупаво по този начин да давате съвет с идеята да си продадете нещото, което не искате повече да използвате, защото е безполезно или не ви харесва повече.

 

Моят съвет е - ХВАЩАШ някой приятел, който знае какво прави с китара в ръка и отивате на една разходка по музикалните магазини в София и пробваш. Ако не ги знаеш, ще те помоля да провериш с една лека търсачка :greenangel: Марките китари са доста повече отколкото очакваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам само 2 проблема...нямам такива приятели(1)

не съм от сф и скоро няма да ходя до там(2)

искам като отида вече да знам за какво отивам,или поне да имам идея какво търся ... ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тук би било мястото да кажа че Аз, като злия противник на Флойд системата, не мисля че е подходяща за начинаещ. Лично мисля че със сложността си би попречила и забавила развитието на начинаещи. Аз лично нямам и никога не искам да имам такова чудо ( понеже не ползвам тремоло и ползвам разнообразни строеве ). Та нека по мъдрите да се изкажат по въпроса.. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в крайна сметка да я купувам ли или не?щото до 2-3 дни тряа да я зема :greenangel:

а за 500 лв мога ли да си взема нещо по-добро,като ново?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложиха ми един модел на Стагг с 2 двойни,1 единичен,22 прагчета,volume,tone... за 496 лв като нов...струва ли си?

през това време си харесах и една нова Ямаха PA 120 SJ BL...о почнах страшно да се колебая...

 

Искам да попитам,кой е най-важния компонент който трябва да гледам?

флойд роуз ? двойни адаптери?

 

:D:surprise::recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забрави още от сега за скуаиера!!! за 500 нова можеш да си купиш да, аз съм луд фен на Ibanez иамт новви модели за тея пари и са удобни с добур саунд мноо яко изглеждат но сущо виж и в отдела купужам продажам има оферти и много хубави мойе да си харесаш нещо аре пич успех :punk_guitar:

като си фен на ибанез защо смяташ че всички са???? аз например мисля че стандарт сериите на скуиер за 400-450 не отстъпват по звук на ибанеза :metalist: а като им се сменят адаптерите надминават и евтините фендери :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а Jackson Js 30? дали ще ми върши добра работа,неска го гледах в един муз.магазин в стз и го пробвах,направо ми се искаше да остане в ръцете ми....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.