Jump to content
Българският форум за музиканти

Keytars


NoSoul

Recommended Posts

Здравейте колеги.

 

 

Решил съм че ще се изтопосвам frontstage вместо да си трупам клавирен сет близо до барабаниста. Проблема ми е че в България нова такава техника не знам да се продава. Разтърсих се и открих че такива всъщност нови не се правят много. Вариантите са:

 

Roland AX-7 - Като че ли единственото по-ново което е правено.

 

И вече по-старите:

Yamaha shs200

Yamaha shs100

Casio **

 

 

Първото и второто ако не се лъжа нямат никаква динамика, нито волюм врътка, за третото дори не намерих снимки като хората.... какво остава да си го намеря изобщо.

 

Проблема е че когато се поразрових по онлайн магазините открих че по горе посочения Roland вече е out of stock. Някой инфо има ли дали е спрян от производство и има ли шанс да си го намеря в България и ако да, от каде :greenangel:. До колкото знам Динакорд не внасят роланд, така че това автоматично ми ограничава надеждите на мах....

 

Помагайте и със съвети от каде мога да намеря нещо такова :punk_guitar:.

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност по-скоро се интересувах от клавишен инструмент frontline ;)

 

Ей ти един вариант-

http://www.zenriffer.com/

;)

:)

Price- не падай, де...- USD 8000...... -_-

 

AX7- трудна работа да се намери, освен втора употреба, и то в САШ- май в ZZSounds съм виждал някакви за над USD 700, ама не съм сигурен дали можем да купуваме оттам- май не...

А иначе- отзивите са много добри, цопи-пасте:

"...If you have one... don't sell it. If you don't use it, sell it, there are enough people that want to pay a price you couldn't imagine realistic. This controller is just the best keytar there is. It's features are more expanded than the Roland AX-1. Roland should produce these controllers again. I don't really mind because I already have one, but being able to just buy one in a store is nice. Although the shortage is pretty nice too. If you see somebody playing a keytar...it's a Ax7 for 9 out of 10 times, and that is just not so cool since you are not as unique as you would like to be..."

Абе... Фащай няк`ва фъсня там, три октави,-Ем аудио, Алесис, т.н.;, сложи и един колан и бесней :P

Кейтар-нема.

 

:thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това малко в стил Жан-Мишел Жар или РУмен Бояджиев :) За какво ти е да си отпред? То вярно, че мацките се впечатляват само от фронтстейджърите, но такъв е животът, избрали сме си кофти инструмент... :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм навит на такава изгъзица, обаче само като знам, че за тези пари мога да си купя готин синт...може би някой прекрасен слънчев ден, когато няма да се чудя дали парите ще ми стигнат за храна...Иначе преди 3-4 години се бях надъхал много за такова и в един магазин ми казаха, че не се внасят в БГ, но те можели да ми внесат един ROLAND като този на клавириста на Sonata Arctica за скромната сума от 800лв. и още малко за транспортни разходи...

sonata_arctica_1_minna.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм навит на такава изгъзица, обаче само като знам, че за тези пари мога да си купя готин синт...може би някой прекрасен слънчев ден, когато няма да се чудя дали парите ще ми стигнат за храна...Иначе преди 3-4 години се бях надъхал много за такова и в един магазин ми казаха, че не се внасят в БГ, но те можели да ми внесат един ROLAND като този на клавириста на Sonata Arctica за скромната сума от 800лв. и още малко за транспортни разходи...

sonata_arctica_1_minna.jpg

Добре, това и ме интересува :). Кой е магазина и дали още я има тая оферта.

 

@Leclerc ... с толкова октави не ме устройва грам :). Тва е като да си земеш най елитната "здравна работничка" и тя няма грам млекодой в нея ;). Не че и ше се бръкна 8000 за тва при всички положения. Ням много верно да зема 1 M-Audio от по дребничките и да фана някой дърводелец да ми направи нещо красиво по нея....

 

@CyberGene не го правя за жени ;). Да кажем че това е имиджа който търся за себе си ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Яяяяаааахххх !!!

:bravo: AX-7 замина за... 971 EUR ... :bravo:

`ного пара, бре, `ного нещо... :bravo:

Баси мамата...

:)

 

Сега к`во- на опашка за на Бозов бибитката... :thumbs_up:

Тфу! :hooray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност АХ-7 се продават нон стоп някаде по някой и-бей. АХ-1 до колкото знам било голямо дърво ако се съди по рецензиите. Започвам да се замислям дали да не си направя сам глезотийка......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.