Jump to content
Българският форум за музиканти

Среща на басисти


Recommended Posts

Мисля, че въпреки, че "Цвете за Гошо" отпадна за датата 21 май, по-добре е да остане за 28ми. Ще има достатъчно присъствие за тази дата.

И, разбира се, благодарско на неуморния Джони Би, който заслужава бирата за вечерта да му се поднася :):D

 

p.s. Мдфк (в началото си мислех, че имаш предвид материал за мебели) - и аз няма смисъл да нося 'банецът, но пък не смятам да съм кибик :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 464
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

^Аз вчера те мернах с него на гръб на 300-400 метра от мястото на срещата... :)

 

И така, краен вариант!!!

 

дата - 28.05.2010, петък

място - София, ул."Пиротска"92

час - 18.30

тел. за връзка - 0888215782

 

Ето снимка на мястото за ориентир

186621309813706457591273655823QRPu1vVN3QtR7XWLHKeJ.JPG

минавате през дрехите 2-ра употреба и сте при мен.

 

Моля някой мод да изтрие предишната дата, за да няма объркали се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28-ми имаме участие с групата - вдигаш, носиш, товариш и т.н. дейности. Като приключим с подготовката ще звънна един телефон и ако сте там ще се видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дата - 28.05.2010, петък

място - София, ул."Пиротска"92

час - 18.30

тел. за връзка - 0888215782

 

Събитието задължително трябва да се уважи! Там сме :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще направя всичко възможно да мина. Ще нося един интересен бас, щото нещо не ми влачат кабинети и глави. Или най-много да дойда с ръцете в джобовете... :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ясно, Сврака! :D Само да не крадеш бляскавите неща по басовете, че някои имат доста :) :)

Да надъхам темата - онзи ден се видяхме с г-н нашия любезен домакин. Браво друже Джони Бъди Добър - зрялата ти рок н ролл визия (дънково яке, къса коса, очила - бъбреци) ти отива страшно много. А и най-накрая разбрах къде е мястото на срещата, където смятам да съм с бира и желание за мастър уъркшоп на уречената дата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ясно, Сврака! ;) Само да не крадеш бляскавите неща по басовете, че някои имат доста ;) ;)

Да надъхам темата - онзи ден се видяхме с г-н нашия любезен домакин. Браво друже Джони Бъди Добър - зрялата ти рок н ролл визия (дънково яке, къса коса, очила - бъбреци) ти отива страшно много. А и най-накрая разбрах къде е мястото на срещата, където смятам да съм с бира и желание за мастър уъркшоп на уречената дата :)

 

Ще се въздържам :wallbash: Супер, нямам търпение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

p.s. Мдфк (в началото си мислех, че имаш предвид материал за мебели) - и аз няма смисъл да нося 'банецът, но пък не смятам да съм кибик ;)

Не става дума МДФ :). Ачо, добре че се обади, да не се чувствам единствен безбасовист. А като гледам и Антонио допуска липса на бас с тия "ръце в джобовете".

scantraxx - ако си мераклия, ела виж. (Почти) няма да има про-басисти, повечето ще отидем да чуем кое как какво и т.н. Все е за обогатяване на ума. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес! :lol:

 

Любезният ни домакин има малко проблеми с достъпа и няма да успее да агитира лично :)

 

Мястото се намира по ул.Пиротска, след пресечката с Опълченска в посока към булевард Константин Величков - покрай парка с църквата, училището и сте на номер 92. Зад магазина има репетиционна, където можем да си подрънчим. Бира наблизо - бол.

 

До скоро ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.