Jump to content
Българският форум за музиканти

Среща на басисти


Recommended Posts

Не отговорихме на колегата KFMB - мисля, че в 22.00 часа все още тепърва ще започваме хаха :greenball: Така че изтърсете се! :greenangel:

Аз..деВа..съм на помощни лекарствени средства. не съм сигурен, че ще успея да се бункерирам с вас, но ще упражня мониторинг въргу състоянието си и довечера - след издаване на Указ на личната ми съвест - ще реценя дали да се появя.

 

По-здрави за добрата организация! И наистина добра идея е следващият път Бейби Томас да докара сергийката :greenangel: Тъкмо ще разсвирваме на място :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 464
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

... аз па съм на 1500 км ;( ... иначе със сигурност щях да си домъкна задника заедно с бая джонджурии .... следващияъ път - мернете снимки моля!

 

не че ще е голяма загуба моято просъствие ... ма на мене ми се идваше

 

Поздрави

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, за пропусналите да кажа, че пак беше гот, посвирихме, попихме бира, показах седмаците и така... Не съм снимал много, но и Марински ще пусне.

79954257621003420641255033638G9nPSIsij142O4T7ip2u.JPG

16498931216421197441255033643beus3eKKH9l4D2HctnHC.JPG

87656226416824094361255033647deUZ5PsIAci2CIvKF0gf.JPG

62928815718458241841255033654DT0fksoqeb6G5kl7ZDQl.JPG

3892796968785726821255033664YQbCUP1osBHEYebMW0bd.JPG

198414199908892436125503366835NioSSTr5QcZmv8Ta0Z.JPG

Редактирано от johniebgood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да благодарим на Илия за домакинството! 'Арно местенце си имате :thumbs_up:

Този път новината бяха трите 7-струнни тупалки на johniebgood. От това, което видях лично, мога да кажа следното: модерен звук, хубава визия, добра изработка, а и както разбрах - цената е супер добра. Звучат много добре и в пасивен режим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да благодаря и аз на домакина, много добра среща се получи :)

 

Имах възможност да пипна кажи речи всеки бас. Тези 7-струнните определено не бяха като за мен, защото даже 5-струнните леко ме бъркат, а моят личен фаворит за вечерта беше G&L-a на Илия и веднага след него нареждам един фретлес Фендер. Другите басове също бяха много добри и като дойде време да си сменям инструмента имам сериозна база за сравнение вече :thumbs_up:

 

Поне за мен срещата си беше повече от полезна, дано има и други подобни срещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз останах доволен-предоволен. Ето, споделям още документални материали:

 

Моите снимки в zip архив

 

Снимките, които johniebgood качи по-горе пак в zip архив

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добри снимки, Марински! На две от тях (с Cliff Burton и твоя Warwick) така съм се опулил, че малко се притеснявам да не ми изпаднат зениците, но дефектът не е от фотографа

 

Пак ще се съберем, а и като изчистим малко организацията ще стане пушка. Хрумва ми например, че мераклиите могат да се разбират предварително за някакви теми за джем. Аз не участвам в такива излагации, но други желаещи ще се намерят :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше супер! :D

Благодарности на домакина и организаторите! :blush:

Вечерта беше полезна и както се вижда от хубавите снимки - доста приятна! :)

До скоро! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни снимки. Аз бях на някакви си 150 километра, тоест 10 пъти по-близко от vhcs. За пореден път съжалявам, че не дойдох :godbless:

 

Предполагам, че тези лопати с многото струни са на johniebgood, но все пак я кажете какви са като производство.

Дайте и някакви коментари относно това кой бас как звучи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, на johniebgood са. Правени са на Изток, а марката е немска. Доста прилични тояги като компоненти, изработката също е добра. Единствен недостатък - 7 струни! Ад!

Имам едно усещане, че скоро ще имаш възможност да ги пробваш лично, но не е редно аз да поднасям новините, малко търпение и ще разбереш какво имам предвид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.