Jump to content
Българският форум за музиканти

Издирвам........... човек от форумът.


kkertev

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

А с каква цел пускаш темата?

 

Искаш да купиш китарата ли? Ако е така - има си цял раздел от форума "Купувам - Продавам - Предлагам".

 

Ако пък ти имаш тази китара и искаш да питаш нещо конкретно за модела - питай, китарата си е все китара, при всички китари нещата са сходни (с изключение на някои специфични елементи), особено при тази, която е нисък клас китара и няма нищо специално по нея.

 

Ако пък (дано не е така) китарата е била открадната и имаш подозрение, че някой от форума го е направил - едва ли този някой ще го изчовърка съвестта, че публично във форум да си признае, че е откраднал китара за 300 лв...

 

Ако не е нищо от тези посочените...нещо ми бяга смисълът на цялата тема...

 

...и пиши правилно.

Редактирано от SomeoneElse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ми не. И двамата не познахте.

Много добре знам каде се пускат обяви за купувам продавам в форумът :wallbash:

Редактирано от KKertev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, за к'во ти е това ??? Аз лично GIO-тата не ги броя много за Ibanez, пък и те не са, единственото общо е подобието на надпис ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, к'во го питате човека за к'во търси въпросния пич, че и мнения за китарата давате? Ако можете помагате - ако не, знаете си нататък. Като не е казал, значи няма нужда да знаем явно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....едва ли целта ще е откупка ... като гледам си е 472 лева във прайс листата на Икономов .... явно важен е по скоро човека а не китарата ... успех все пак и от мен :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....едва ли целта ще е откупка ... като гледам си е 472 лева във прайс листата на Икономов .... явно важен е по скоро човека а не китарата ... успех все пак и от мен :metalist:

 

ами както каза К.Кертев - не е, но би могло да бьде=

той имаше такава - после бе в мен, после си я откупи и пак я продаде.

 

а ,относно

"Аз лично GIO-тата не ги броя много за Ibanez, пък и те не са, единственото общо е подобието на надпис "

това е лично мнение на изказалият го

за мен са много готини за цената си - пак лично мнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Кертев, айде кажи си наистина защо ти трябва човека собственик на китарата, защото ако не го направиш темата си ходи, а за спама който ще си породил/пораждаш, ще има и санкции. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.