Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся стилове за Gem Wk3 Oriental


tanq

Recommended Posts

Л.С е за Tanq. Но щом не го е видял не му е чак толкова спешно :D

Упс...спяяяя... :dance: ...не гледам на кого отговарям... :hooray:

Понеже и аз имам разни стилове дето могат да й свършат работа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако има някой да ми прати стилове за GEM WK3 ORIENTAL, ще съм му много благодарен. Трябват ми спешно!

 

 

Л.С е за Tanq. Но щом не го е видял не му е чак толкова спешно :D

Упс...спяяяя... :dance: ...не гледам на кого отговарям... :hooray:

Понеже и аз имам разни стилове дето могат да й свършат работа...

 

еми имаме желание да помогнем но.....

а и май Tanq е мъж

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 'BASHMAISTORA' здр. небешели ти тоя със автоакомпанимента за КОМПА до къде стигна.

 

Между другото временно държа един GEM Genesys PRO и имам доста ритми ако Таня все още търси такива да каже какво точно й тряба мога да помогна. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

И аз от вчера вече имам Gem wk3 oriental ... Ако може някой да помогне със стилове и звуци за този синтезатор, ще съм много доволен. Благодаря предварително на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Отговорено (Редактирано)
Коко,за какво ти е тоя Джем бре?Нали си имаш пиано.:hysterical:

Поздрави!

 

Калин :surprise:

 

Не ме питай такива работи. Така ли иначе се нацепих вече. Единственото което разбрах до момента за този клавир, е че почти нищо няма за него в интернет :surprise: Единствено някой колега ако извади стил или качествени мидита за GEM WK3

 

Относно Таня: Колежке, дай емайл адрес, аз бях пуснал почти същата тема преди месец, и конвертирах доста неща, но нещо не звучат за нашите свирки :surprise:

Редактирано от Николай Дремов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

nqkoi slu4aino da ima na 6ampansko i sulzi stila.ako nqkoi ima da mi go prati na dio_tsonev.1991@abv.bg

 

 

Очаквам в момента мои колеги от Пловдив да пратят стилове (и всичко останало)... Има тази песен, но на mp3... да я пращам ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.