Jump to content
Българският форум за музиканти

Трябва ми програма за сола


Demonicus

Recommended Posts

Има ли програма,която:

1. ...отделя само китарите от дадена песен;

2. ...може да забавя солата.

И ако да,коя?

Мерси предварително;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Преди време имах един плъгин за WinAmp, които забавяше темпото на парчетата, като в същото време запазваше pitch-a. Иначе, можеш сравнително лесно с еквилайзера да изтеглиш солокитарата напред, за да се чува по-добре.

 

Виж това, мисля, че е нещо подобно:

 

http://www.winamp.com/plugins/details/12689

Редактирано от TerminalFrost
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз използвам горния плъг-ин и съм доволен от него, макар да го използвам по това предазначение все по-рядко. Полезна щуротийка си е иначе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп човеко поне аз си мисля че Гитар Про ти върше идеална работа.....поне на първо време .......Общо зето поне едно 70-80 % от песните по.....известните па и не толкова ги има там......и там са отделени секи трак......виждаш секи кое кога свири......мое си зададеш темпо.....или да ти пофтаря един такт 50 пъти ако ти е кеф.......сичко! Относно песните които ги нема табнати там.....горепосочения плъгин......

 

П.С.ОБаче не се доверявай сляпо на табовете......не винаги са 100 % вярни.......Обаче поне едно 75 % са......тъй че некой неща пак по интуиция или слух требе ги догодиш.....ко си перфекционист .......ако ли не млати си така.......

 

 

Поздрави

 

Евгени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли програма,която:

1. ...отделя само китарите от дадена песен;

2. ...може да забавя солата.

И ако да,коя?

Мерси предварително:rolleyes:

 

Guitar Pro 5 е пръв приятел на лешпера. За мен най полезната програма правена някога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guitar Pro 5 е пръв приятел на лешпера*. За мен най полезната програма правена някога.

 

* ЛЕШПЕР - некадърен помощник на общия работник - б. пр.

:greenangel:

нищо лично - просто любим лаф...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.