Jump to content
Българският форум за музиканти

китара For Dummies


metaliza

Recommended Posts

Препоръчвам на начинаещите (като мен) да заделят 15лв за тази книга.В нея има съвсем просто написани работите които трябва да знаете.Ще откриете и съвети за закупуването и поддръжкта на инструмента Ви.Има отделни глави за различните стилове музика и подходяшщата китара за стила.С книгата варви и CD което помага при настройване на китарата Ви.Напълно подходящо четиво за начинаещия китарист.

ПС.неоткрих подобна тема затова се извинявам ако има

това не е реклама,опитвам се да помогна на такива като мен които имат намерение да се учат сами

простете ми за правописните грешки

:greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ме светенеш от къде мога да си я купя/поръчам

ми по по-големите книжарници се среща.аз съм от стз и мисля че ще мога да открия едно екземплярче ако не са сваршили ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В магазин "Пикадили" ,който се намира в "Мол София",я има ,като се намира и още една част от тази поредица-общо две книги има там,само че изложените бройки бяха без СД-та,за това питай на касите явно са ги свалили умишлено,за да не ги тафят айдуците!!!

Поздрави!

Митко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да книгата е в две части доколкото знам.аз имам втората в която разбрах че е идялна за начинаещи.CD та варвят подарък така че си ги искаите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно щото не е преведена; китарата фор дъмис като беше английска версия също беше по-скъпа; бг-превода е по-евтин, логично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намен доста ми помогна да изясня много работи който неразбирах.за мен книжката зи заслужава парите

авторите са се опитали и малко хумор да вкарат ама не им се е получило

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига да е обяснено добре, може да се преглътнат плоските шеги :) . Въпреки, че е по - добре от колкото сухо четиво понякога. А аз от доста време се каня да питам и мисля, че темата е подходяща. Кое е по - добре, Рок Китара for Dummies или Китара For Dummies.

 

А иначе, ако на някой ще му е от полза, ето още два линка, от където могат да се купят китарите:

Китара For Dummies

Рок китара For Dummies

Доставката е 65 стотинки, но така или иначе няма да ви излезне по - скъпо от магазина, защото правят отстъпки :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ауу, превода на описанието ме разби!

 

"От простите акордни прогресии до пушещите рокови рифове,"

"Удряте мощни акорди и ритмични фигури. "

:thumbs_up:

 

Иначе хубаво, аз по принцип съм скептично настроен към идеята "Каквото-и-да-е for Dummies" - звучи ми обидно някакси, човек трябва да влага необходимите усилия, и е хубаво да се научи да си намира нужната информация, която не винаги е поднесена във вид на удобно упътване, ама който го влече...

Редактирано от fluti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво съдържат книжките? Така де, 400 страници и да описват акорди и каква китара си купим? /нали за "Китара 4 дъмис"/ Утре и без това имам път през книжарница, ще видя за какво иде реч, за да кажа коя е "по-добра".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Криминалистика for Dummies"

:wallbash::wacko::)

А то, че си е за балъци (без никой да се обижда) е ясно, въпреки, че и аз спадам под тази категория.

На мен като цяло ми допадат книжките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.