Jump to content
Българският форум за музиканти

Vst Хитър Петър?


salt

Recommended Posts

Да сте чували за нещо като VST хитър петър(нали така му викаха).Всъщност , търся такъв плъг-ин, който да представлява нещо като аранжор на синтезатор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Мерсри, но аз имах предвид някакъв VST лъгин, на който като му зададеш някаква хармония и да ти свири всичко навенъж-бас, барабани, китари, пиана и др.

Благодаря все пак, но нямах точно това предвид.Доколкото виждам , това което ми даваш като информация е някаква програмка за аранжименти, ане плъг-ин.

Редактирано от salt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест търсиш нещо като на самосфирките поддържащите банки ... дето можеш да си джемваш , така ли ??? Ако е така бих ти предложил

Groove Agent + Virtual Bassist + Virtual Guitarist (на стейнберг) и си ги управляваш през един миди канал за да свирят в еднаква хармония ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Куцу , куци , ама донякъде за тая работа ще станат . Все пак тук не се иска яко програмиране , а само Цък -> Плей

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Мерсри, но аз имах предвид някакъв VST плъгин, на който като му зададеш някаква хармония и да ти свири всичко навенъж-бас, барабани, китари, пиана и др.

Благодаря все пак, но нямах точно това предвид.Доколкото виждам , това което ми даваш като информация е някаква програмка за аранжименти, ане плъг-ин.

 

Ако не ти е належащо аудиотраковете да свирят в същото време с MIDI-то, по-добре наистина се насочи към някоя самостоятелна програма, а после експортваш MIDI -файл в Cubase. В stand-alone програмите има по-голямо разнообразие, и

повече възможности.

Имам спомени за някаква Band-in-a-box, и Jammer нещо-си, или MusicJam, не помня точно и не знам дали ги развиват още

 

PS. Иначе ключовата дума за търсене е по-скоро "Midi plugin". Например това - Virtual Band

 

дето поддържало и стилове на Yamaha. Не съм много по тая част, но изглежда Хитър Петър отвсякъде

Редактирано от Roevers
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ще пробвам с другите програмки.А.а.а Между другото.Един въпрос, който е страничен(да не поствам нова тема)

Имам саунд карта m-audio delta 1010 lt всичко работи ок с vst-тата,но не мога да използвам звуците от саунд картата(миди банките и),изобщо ако има такива де.някой да знае как да ги накарам да просвирят.Паралелно с картата м-аудио използвам и тази на дъното.Не знам дали няма някакъв конфликт или трябва да забраня едната карта, иначе от картата на дънната платка мога да използвам миди звуците и.

Хелп.

Редактирано от salt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.