Jump to content
Българският форум за музиканти

Dave Weckl" A Natural Evolution"


Recommended Posts

Здравейте колеги.Отдавна искам да си сваля трите части на това видео,но ги няма качени в по-известните торенти.Ще съм благодарен да ме опътите от къде мога да ги сваля.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да го дръпнеш от програмата E-Mule (http://www.emule-project.net/home/perl/general.cgi?l=1 -линк за даунлоуд,ако я нямаш).Там ги има и трите части ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да го дръпнеш от програмата E-Mule (http://www.emule-project.net/home/perl/general.cgi?l=1 -линк за даунлоуд,ако я нямаш).Там ги има и трите части :)

Да,с Е-мулето е ясно,но чакаш ред,бавно дърпа и ако все пак успееш да свалиш нещо голямо,може да се окаже,че файла е повреден и си скубеш косите.Затова ми беше идеята чрез някой торент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам абсолютно всички уроци на Dave Weckl...ама защо не каза като беше в Русе.Провери в www.demonoid.com .Мисля че там има всичко което ти трябва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам абсолютно всички уроци на Dave Weckl...ама защо не каза като беше в Русе.Провери в www.demonoid.com .Мисля че там има всичко което ти трябва :)

За съжаление от няколко дни не ми се отваря.Надявам се скоро да го оправят.Мерси друже :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам абсолютно всички уроци на Dave Weckl...ама защо не каза като беше в Русе.Провери в www.demonoid.com .Мисля че там има всичко което ти трябва :metalist:

За съжаление от няколко дни не ми се отваря.Надявам се скоро да го оправят.Мерси друже :wacko:

Най-накрая сайта работи,но проблема остава-!ЧОВЕК НЕ МОЖЕ ДА СЕ РЕГИСТРИРА АКО НЯМА ПОКАНА!Малко е тъпо това :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам едно ДВД на Дейв, което се казва така, но трябва да проверя като се прибера. Също така мога да ти дам показа за Демоноид-а. Хайде довечера ще гледам да свършим работа, ОК? :ok:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, сори, но в момента няма как да ти пратя покана, гледай какво ми пише:

"You can not create more invitations at the moment.

Invitation codes are limited based on time since last creation and other factors.

Please check back this space, you'll be notified here when you are able to create an invitation again."

:ok:

 

Иначе за ДВД-то ще проверя като се прибера. Сий я!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, сори, но в момента няма как да ти пратя покана, гледай какво ми пише:

"You can not create more invitations at the moment.

Invitation codes are limited based on time since last creation and other factors.

Please check back this space, you'll be notified here when you are able to create an invitation again."

:oops:

 

Иначе за ДВД-то ще проверя като се прибера. Сий я!

Няма проблем и благодаря още веднъж :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.