Jump to content
Българският форум за музиканти

Дискусия относно работата в чужбина


Recommended Posts

Е да, така са нещата, с леки вариации. Само че на корабите-не знам за кои говориш.На европейските плащат в евро, предполагам че на щатските е в долари :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ейййййййййй

за работа в чужбина става въпрос.за Р А Б О Т А .А работа ли е не ми го фали дет съ вика.Ко искате да отидете и да имате кинти, да можете да си позволите квото ви душа иска без да цъкате с език, да можетте да се обрудвате да си изградите въобще живота или да "работите'' яко в България дету хората предпочитата 1000 пъти да похарчат 15 лв за кремвирши и хляб от колкото за музика.Вий сте ненормални направо :unsure: Аз се хвърлях с главата на пред без да го мисля два пъти.

Другото са прекалено претенционзни изказвания на пържоли с много претенции.

Сега ако в България изкарвате по 3 000 лева месечно е друга работа. ама не ми се вярва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ейййййййййй

за работа в чужбина става въпрос.за Р А Б О Т А .А работа ли е не ми го фали дет съ вика.Ко искате да отидете и да имате кинти, да можете да си позволите квото ви душа иска без да цъкате с език, да можетте да се обрудвате да си изградите въобще живота или да "работите'' яко в България дету хората предпочитата 1000 пъти да похарчат 15 лв за кремвирши и хляб от колкото за музика.Вий сте ненормални направо :unsure: Аз се хвърлях с главата на пред без да го мисля два пъти.

Другото са прекалено претенционзни изказвания на пържоли с много претенции.

Сега ако в България изкарвате по 3 000 лева месечно е друга работа. ама не ми се вярва.

тва го зная бре затуй си стягам куфарите .... :ph34r: и китарката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина е така,но все пак всеки си решава.прав си,че става въпрос за работа,а не за кеф.за това писах,че за сега искам да си правя кефа :unsure: ,пък никога не е късно да се отиде там :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стеф дава верна информация.

Е, са нема за тва да спорим, де..

Може тъй да е, моето инфо е малко по - старо. До такива договори и пари обаче малко групи се докопват.

 

 

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боян, няма спор-двамата имаме горе-долу една и съща информация, която наистина варира според различните импресарии и агенции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
да си професионален музикант е същото като да си професионален зъболекар - не може да дойде при теб пациент и ти да му кажеш "аз правя само коронки, за мен пломбите са голяма скука, иди при друг за пломба, при мен идвай само за коронки". това е работа.

разбира се, че ако заминеш за Норвегия няма да свириш авторска музика. освен ако наистина не си страхотен талант.

На тебе май много нешта не са ти ясни?В Норвегия никой не свири муэиката,която обича.Всички свирят валсове и полки.Доколкото раэбирам от постовете ти цялата ти представа е изградена от това кво си дочул от тук,от там в раэни обшти раэговори.Свиренето в Норвегия няма ништо обшто с муэицирането,тва си е чиста проба эанаятчииство.И оште нешто,пробиването не е въпрос на талант а на късмет и трудолюбие а съшто така и връэки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

да бе да

не можеш да ме излъжеш лесно !!!!!!!

знам от много приятели и познати, че в Норвегия се свири това, което харесваш и въобще няма правила какво да свириш и по колко. въпроса е да свириш нещо и ти дават по 3000евро на месец

не си мисли, че ние нищо не знаем !!!!!!!!!!!

хиляди българи са супер богати там и то само с авторска музика !!!!!!!!

ти да не си мислиш, че ги карат да свирят като дуети и триа по кораби и долни кръчми разни евъргрийни и салонна музика с пусната дръм машина по най-гадния кръчмарски начин ?????????

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе да

не можеш да ме излъжеш лесно !!!!!!!

знам от много приятели и познати, че в Норвегия се свири това, което харесваш и въобще няма правила какво да свириш и по колко. въпроса е да свириш нещо и ти дават по 3000евро на месец

не си мисли, че ние нищо не знаем !!!!!!!!!!!

хиляди българи са супер богати там и то само с авторска музика !!!!!!!!

Я си погледни поста пак и си помисли добре дали каэвам съштото като теб.Може пък в свободното си време да съм пастор,энаеш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич , не те знам нито кой си, нито за какво се бориш, но хич не ми се занимава с простотии. последния ми пост беше майтап, тъй като твоя беше още по-голям такъв. не ме занимавай с проблемите си.

успех :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич , не те знам нито кой си, нито за какво се бориш, но хич не ми се занимава с простотии. последния ми пост беше майтап, тъй като твоя беше още по-голям такъв. не ме занимавай с проблемите си.

успех :)

Да виждаш някъде да съм споделил нешто эа проблемите си? :cheers:Както и да е успех ти желая и на теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

норвегия sucks!!!там затъпяваш като музикант,независимо колко си добър!ако трябва всяка вечер да свириш полки и танга и м/у другото някое парче,което да те кефи.... :cheers: имам много приятели,които работят в норвегия.все по-малко мислят за авторска музика и за тях парите са най-важното нещо.не може да взимаш по 1800 евро на месец и изведнъж да се прибереш и да взимаш "некви пари" и то да не знаеш дали ще са 1000 лв за месеца или другия месец ще са само 100?!?!всеки да си избира пътя.авторска музика в норвегия няма.ако ти е кеф да се продаваш като курва,бягай в норвегия!ако искаш да правиш авторска музика-стой си на гъза и все някой ден може би ще те огрее.това зависи само от теб!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.