Jump to content
Българският форум за музиканти

Къде да ремонтирам Roland G-1000


nonkapo

Recommended Posts

  Добър вечер. Точно преди празниците Роланда отказа да просвирва от паметите. Имам съмнения че е тактилния бутон плей/стоп или студена спойка, но ме плаши разглобяването. Къде бихте препоръчали да го занеса? Пловдив ми е далеч а времето кът. София ме устройва. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не познаваш някакъв частник-майстор, който да се занимава с нещо такова, бих пробвал с Динакорд, като най-голям вносител, в България официален представител няма, доколкото съм запознат.

Quote

ЦЕНТРАЛЕН ОФИС И СКЛАД:
1582, София,
бул. "Проф. Цветан Лазаров" №74а
тел.: 02 / 452 1000
факс: 02 / 978 58 70
e-mail: info@musicworld.bg

Работно време:
Понеделник - Петък 8:00 - 19:00
Събота: 10:00 - 14:00

СЕРВИЗЕН ЦЕНТЪР:

Директни телефони: 
Сервиз за аудиотехника: 02 / 452 12 70
e-mail: service@pro-technica.com

Сервиз за осветление: 02 / 452 12 72
e-mail: light@pro-technica.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито рождество. За съжаление резултата в Динакорд беше 70 лева за разглобяването и нулев резултат. Повредата е такава, че изисква време и търпение. 99 процента лош контакт или студена спойка. Концерта се отложи заради това. Чух че в ловеч имало човек с опит точно с тоя тип синтезатори и след като вече яйцето не е на .... може да се занесе там, или пък в Пловдив. Не успях да намеря координати на човека от Гема мюзик(който вече не е при тях а работи частно). Въобще никой не се включи от форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се подсетих между другото за два майстора на Хамонд органи, чувал съм, че първият ремонтира и друга техника, може да попиташ:

Аспарух Желязков "Пухи" (София) +359887960009
Трифон Русков (Бургас) +359888306969
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.