Jump to content
Българският форум за музиканти

Три нови саундтрака


Recommended Posts

В последно време пак ме бе обзела "саундтраковата треска", та направих тези три нови саундтрака:

 

 

Lonely Flower - всъщност това парче е старо, но сега е в малко по-друг вариант. Има някои дребни промени в аранжимента, както и някои заменени инструменти с други... Но основната разлика между тази нова версия и моята стара е, че пианото сега е изсвирено на живо от Mila Kara. Парчето не знам дали е точно саундтрак, но според мен би могло да мине и за такова.

 

Bannockburn 1314 - типична за мен саундтракова композиция. Голямата разлика между това парче и старите ми саундтраци е, че тук за първи път съм използвал шотландска гайда.

 

Land Of Heroes - това е най-новия ми саундтрак и определено най-епичния от трите.

 

 

Който иска да чуе трите композиции, може да го направи от тук ---> САУНДТРАЦИ

Ще се радвам да прочета вашите коментари, каквито и да са те :pray:

Редактирано от Aresius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще чуя парчетата, но преди това искам да ти направя малка корекция, че едно парче се нарича саундтрак чак когато се включи като музика към филм (компютърна игра, театрална постановка и т.н.). С други думи "саундтрак" не е стил музика, а означава, че даденото парче е част от музиката към филма, а такива могат да бъдат музики от всички жанрове - класика, електроника, симфонична музика и т.н., като освен това могат да са писани за конкретния филм, синхронизирани със съответните кадри, а може и просто режисьорът да е подбрал вече предварително написана музика. Така че думата саундтрак е прекалено неописателна за това в какъв стил е. Сега вече ще ги чуя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е. Определено ме развълнува макар, че след първата минута и на трите композиции започна да ми омръзва. Требе малко повече темички да вкарваш и направо ще цепиш мрака. Хм да, определено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще чуя парчетата, но преди това искам да ти направя малка корекция, че едно парче се нарича саундтрак чак когато се включи като музика към филм (компютърна игра, театрална постановка и т.н.). С други думи "саундтрак" не е стил музика, а означава, че даденото парче е част от музиката към филма, а такива могат да бъдат музики от всички жанрове - класика, електроника, симфонична музика и т.н., като освен това могат да са писани за конкретния филм, синхронизирани със съответните кадри, а може и просто режисьорът да е подбрал вече предварително написана музика. Така че думата саундтрак е прекалено неописателна за това в какъв стил е. Сега вече ще ги чуя.

 

 

Наясно съм с това, но, все пак, това което съм писал не смятам, че е погрешно - парчетата звучат като музика от филм, без значение какъв точно стил са. Пък и в портала на СОНИК-БАНГ има такъв стил/жанр. Но както и да е...

 

Благодаря на тези, които са си направили труда да чуят парчетата ми.

 

личи си обаче, че са правени на комп,

но с подходящ софт тва ще се оправи

 

Естествено, че са правени на комп :thumbs_up:

Но някои от тях ще се правят в студио в недалечното бъдеще, така че саундът определено ще бъде на едно много по-високо ниво. :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.