Jump to content
Българският форум за музиканти

Tears & Glory


Recommended Posts

От доста време не бях правил нищо ново. В малкото свободно време през последния месец "сготвих" това:

 

http://bg-sonic.com/members.php?id=41

парчето е "Tears & Glory"

 

Имам си достатъчно забележки по микса :) , но ми се искаше да чуя и други мнения, така че всяко такова е добре дошло :) .

Редактирано от DJ Alex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mega Kewl :):coolp:

 

На мен ми харесва много (на слушалки, а по-късно подозирам, че ще ми харесва и на колони) и няма какво да критикувам :)

Тук таме контрабаса бих разместил, но това е въпрос на аранжимент и виждане на автора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тенкю, тенкю :recourse:

 

Overkill - ами имах доста идеи в главата, който се трупаха през последните месеци. Усетих, че почвам леко да зациклям преди седмица и затова решиш на този етап да не го развалям с изсмукани от пръстите неща (финала ми е жив пример за това :) , все едно че гледаш тъп филм, който ти подсказва, че на всичкото отгоре ще има и ВТОРА СЕРИЯ :offtopic-001: ) . Надявам се в скоро време все пак да намеря муза да го удължа малко :) .

 

synchu - като го спомена се сетих, че на някой места имах неуредици в това отношение. Някой изчистих, други може би не. Нищо чудно да съм допуснал и някоя бруталия в бас линията :recourse: . Сещам се за две три места :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията и на двама ви :surprise:

Мисля, че пианото можеше да стане и малко по-добре (време е да спра, че почнах да се самокритикувам :yes: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.