Jump to content
Българският форум за музиканти

Няма да се цепя от компанията


Recommended Posts

Ами... Здравейте! Първо да кажа, че много се радвам да см частичка от този форум на талантливите хора в БГ.

А сега да ви споделя нещичко за мен. Аз съм от Пловдив на 18 години и уча класическо пеене в НУМТИ "Добрин Петков". в свободното си време се занимавам с доизкосуряването на някоя моя песничка, но ако тряабва да съм честна, незнайно защо музата ме напусна на последък. Иначе се кефя и на много други неща, като дълги разходки и пътувания. не съм пътувала много , но много обичам и се надява, че някой ден ще имам тази възможност. радвам се и на интересните книжки (колкото и някои връстници да твърдят, че книгите са отживелица). Радвам се и на приятелите си, защото нали знаете, че те са рядкост (истинските де иначе другите по път и над път). Обичам и да слушам музика. Възхищавам се на много и разнообразни групи като: H.I.M.; Evanescence; Breaking Benjamin; Good Charlotte; Samael, The Gathering; Cradle Of Filth; Dimmu Borgir; Nightwish; Charon; Type O Negative; Lacrimosa; Marylin Manson; Bullet For My Valentine; The Cramberries; Roxete; Leibach; Godsmack; Ill Nino; Disturbed; Third Eye Blind; Two Witches; Cold (едни от любимците ми); Korn; Bon Jovi; Nirvana; Guns'N'Roses и много други. Може да не съм слушала кой знае колко и кой знае какво, но винаги съм отворена за нещо ново и интересно. Не отричам нито един стил музика, защото във всеки един стил има по нещичко за някой.

Ами май стига толкоз няма да ви занимавам с други подробности. Благодаря ви че ми отделихте от времето си. HaVe A NiCe DaY!!! :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей, и добре дошла.не се притеснявай за музата,тя си е там,просто чака удибния момент да избухне :cheers2:.за книгите приятелите или просто нещата от живота(колкото и изтъркано да звучи) бъди себе си.

поздрави пловдив от мен,че ме е налегнала една носталгия по него. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси много. това и се опитвам да правя - да бъда себе си колкото и да е трудно на моменти. за ммузата ще я почакам има време.

мерси още веднъж за посрещането и... ще предам поздравите ти на Пловдив. Бас че и ти ще имаш от него... :thumbs_up: лек ден!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен! Бавно полека се множат съфорумниците, учили в Пловдив... дотук поне за 4-ма ми е известно :) Успехченце с музиката и търпение с наши милости... понякога сме ръбати в споровете си, преди да ги затворя :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси много. това и се опитвам да правя - да бъда себе си колкото и да е трудно на моменти. за ммузата ще я почакам има време.

мерси още веднъж за посрещането и... ще предам поздравите ти на Пловдив. Бас че и ти ще имаш от него... :thumbs_up: лек ден!!!

хехе, благодаря!!!

поздрави!!

Редактирано от Wolfheart
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай боже да се видим и неи на сцена нямате си и представа каква радост ще бъде. малиииии.

марси на всички за посрещането. трогната съм.

и добре ще се постарая да чуя нещо по - дурто въпреки че ако тряа да съм честна не ме влече, но ще послушаме още малко и ще видим. ами Лед Ден на всички и ако имате още въпроси - питайте аз съм на среща...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не отричам нито един стил музика, защото във всеки един стил има по нещичко за някой.

Здравей и от мен и ура за това ти мнение за музиката и стиловете B)

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами добър ден аз пак съм тука нямах нет и сега наваксвам. Много благодаря на всеки един от вас за милите думи и за пожеланията. дай боже живот и здраве всички от този форум да се раелизираме и да покажам пред свете, че България може много и ние сме пример за това. и че не сме по - мало талантливи от всички останали и с нищо не им отстъпваме а напротив има на какво да ги научим.

тъй че успех на всеки едни писал и не писал в този форум аз вярвам че ние можем и ще успеем. Are You With Me? лек ден на всички!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.