Jump to content
Българският форум за музиканти

помощ за избор на бюджетен хъмбъкер


metalhammer

Recommended Posts

Понеже трябва да се стяга Лес Пол дъската съм затруднен в избора на хумбъкери.

 

Искам да помоля китаристите от форума за мнения и информация какво имаме на пазара в момента.

 

Единствения ми смътен спомен е че в РФ имаше JHS за по 50 лева ако не ме лъже паметта.

 

Вобщи линии в неведение съм.

 

Помагайте.

 

 

п.с. дъската е еФтина та да не се хвърляме на скъпи неща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Тони Капъша имаше каталог с адаптери на Boston, ако не се лъжа. Някакви евтинджос-качество са най-вероятно, ама гамата им беше богата - сингли, двойни в размер на сингли, хъмбкери, сапунерки ... май почти всичко имаше и бяха м-у 30 и 60 лв. повечето.

 

Това му е сайтът: http://www.musicjam.hit.bg/

 

А това са му адаптерите:

http://basvandenbroek.com/engels/consument...mp;pagnaam=PICK UPS BOSTON

http://basvandenbroek.com/engels/consument...mp;pagnaam=PICK UPS SHADOW (+PAG 798)

Редактирано от sevenstring
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за изчерпателното инфо обаче каталог няма да ми свърши работа :)

 

Аз съм на принципа око да види ръка да пипне, купувам запоявам и свиря същия ден и час.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да това се разбира под релсов от английското - RAIL - но този от снимката определено не е "бюджетен"

 

да за бюджетни адаптери - които да си заслужават - избора се заключава между

JHS и Boston

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Аз също бих отбелязал този Schaller(мисля,че беше модел Golden 50),който си е сериозен хъмбъкер и при обявената цена(мисля - около 50лв)смятам,че чуденето е излишно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо определено! продаваше го @RNR ама доколкото следя обявите му, май го е продал :rolleyes:

Все пак има телефон, звънни му, :)

Редактирано от liquid_death
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам доколко пост-а ми е уместен,но мога да ти предложа адаптрите от моя Джаксън Js1,ако сметнеш че ще ти свършат работа ще се договорим за някъква цена:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за JHS - има няколко модела - единия е над 20ком, има малко тънък и гаден звук и не ме кефи, иначе аз взех един на които пишеше "Guitar tech" от Пловдив, което май пак е JHS за 35лв и излезе 15ком, даже е фабрично парафиниран и звука много ме кефи - идеален е за метълии разни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.