Jump to content
Българският форум за музиканти

Godo ''island Of My Hope


Recommended Posts

Благодаря на всички досега за отзивите - don_pepinio ;) Geo ;) BlackDragon :D f1_sound :hooray: Vlado_Abroad :pray: Wolfheart ;) Dylan_101 :thumbs_up: и за пореден път на jFog и Alexi_Laiho :thx: . Уж думички а усмислят заниманието ... тхенкю пийпъл .... а иначе ezdrumer-а е барабаниста - аз го редя и той свири без да мърка . Китарите са Ibanez две RG серия - модела на Гигър RGTHRG 1 и RG320 май имаше и още букви към втората ама не ги помня а баса е SR505BM . Процесорите са Boss GT8 и DigiTech GNX3000 баса е записван с кубе на Behringer BXL450 A без никакви ефкти . Това е гиъра дето се вика скромен но от сърце . Цеко :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре звучи.Едно време Ръш свиреха някакви такива.Малко твърдо ми идва,ама е хубаво.И не е комерсиално:icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Мнооооого якооо. :) Аз съм фен на стила и наистина много ми хареса. Вокала също е добър, но не е мой тип.Естествено въпрос на вкус.Поздрави и евала. :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, майко... как съм го пропуснал това ГЕНИАЛНО творение!? :D

Цеко, ти си страхотиен музикант. Изключително съм потресен от способността ти да правиш

произведения на музикалното изкуството.

 

Много ми хареса идеята китарата (вляво при мен) да е изчистена, непоколебима...

А тази вдясно... А, леле майко:

 

на 0:37 тия хармоници ми бръкнаха в хипоталамуса (в превод от гръцки "малката спалня"), висшия център на

вегетативната нервна система! За което ти благодаря...

 

лекото, но отривисто писване между 1:00 и 1:01 - такъв маниер на свирене ала Майкъл Ромео...

к'во да обяснявам повече, ти си го направил перфектно! И ето го отново на 1:19!!! Ох, котьо :D

 

да беше само това... ами и клавирите - семплите са резняк!!!

 

Аз сега започвам да разучавам тоя EZ Drummer, ма като те гледам колко си напред... тъжно ми става!

 

А сега, кажи кой свири баса, щото искам и аз такъв звук на баса. Бас-китара ли е... къде е ръгната, кубе, амп? Семпли!?!?

 

Само като си помисля това нещо (тия неща) как ще звучи на КОНЦЕРТ...

 

________________________________________________________________________________

__________________________

 

И сега да не остана и без отрицателна критика:

Вокалите не ми харесаха. Имам предвид, че хич не ми харесаха. Нямаха дух някакси... Претенциозно звучаха като характер

на фона на убийствената музика. Не говоря за звука, той е НАД всякаква критика. Емоцията губя във вокалите.

 

А не написах и една трета от всичките си добри впечатления :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо благодаря на kolio_k , yotzzo , alrock и adXok за добрите думи . Понеже както не веднъж е ставало дума тая работа с рок музиката в БГ понеже не се прави за пари то единственото което остава е добра дума от приятел ... благодаря още веднъж .

.... а сега за баса - понеже аз съм преди всичко басист баса е ясно че е свирен от мен - записван е по стандартния начин характерен за домашни условия - 5 струнен Ibanez SR505 включен в кубе Behringer BXL450A и от изхода за слушалки в аудио карта M-Audio Audiophile и от там в компа и програма Cubase SX3 . Няма семпли или други подобни - всичко е записвано на живо . На концерт не знам как би звучало и най вероятно няма никога да разбера щото няма хора за пълна формация - всичко което се чува е записано от трима човека - аз правя композициите ,аранжиментите, ударните , синтитата и басовете а двама мои приятели единия от които е нашия съфорумник Fashion са записали китарите . А по въпроса за вокалите не знам за кой път да кажа че търсим вокал ... ама кво като търсим - явно няма такива въпреки че ако пусна обява че търся певец и предложа по 200-300 евро на парче все си мисля че поне 5-6 човека ще си съдерат задните части да ме търсят за обща работа .... с други думи ей тъй за идеята или за кеф никой притежаваш някакви умения не би се отзовал ... много комерсиални станахме и това ще ни изяде главите .... както и да е . Това е от мен засега . Цеко :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЙЕВАЛА :D

 

на ездръмъра ме дразни по принцип солобарабанчето че е много пискливо (аз харесвам да е по мощно като звук,да има ниски...)

 

вокала няма да го обсъждам,кефи ме,а микса му не ме кефи - имам чуството че трябва да му се махнат високите среди или нещо подобно защото малко телефонно ми звучи.всъщност това си е напълно лично мнение и не искам да кажа нищо лошо...не съм миксирал вокали до сега...

 

ти си човек на всякакви изкуства явно,успех.

мисля че не само аз чакам да завършиш проекта и да си го купя и да се кефя...

 

поздрави Ненко :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мн. кадърно-евала!!..не знам защо, обаче това парче ще ми е мн. интересно да го чуя с вокали тип babyface clan или някакви подобни (и с мн. ефекти), които не търсят да се впишат в хармонията и не допридават допълнителна такава- доста не-prog, но заинтригуващо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.