Jump to content
Българският форум за музиканти

Joe Satriani - Time Machine


Telerig

Recommended Posts

Ами вчера си посвирих това парче на Сатриани, понеже ми е много любимо и се бях затъжил за него;) ...та реших да го отправя като поздрав към всички фенове на Джо тук ;) Звука и картината са кофти но условията са такива извинявам се предварително....

 

Редактирано от Telerig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно изпълнение, страхотен звук на китарата си докарал!!! Браво!!! Очаквам още кавъри!!!

Поздрави!!!

 

;) Марио ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SUPER ЯКО!!! ;)

Евала!!!

 

каква ти е китарката ;)

 

Еееййййй много се изкефих!!!!!!!!!!!! ;)

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер B):P

 

 

Еее благодаря много за страхотните отзиви...изчервих се честно...много благодарско за бекинг трака! B):P Ами звука ми е много зле защото се прецаква от PC микрофончето което хваща цялата стая...а иначе китарката е LTD H 207, минава през процесор Digitech 2120 и след това в лампова глава на Владо Балев с две китарни колони Сървин Вега 1х12....не е кой знае какъв звук но определено си е доста приличен като се нацепи главата обаче....н записа съм свирил с намалена...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз доволен .. даже много доволен . Telerig брато много хубаво е станало ..кефиш ме и въобше цялата идея е свежа - да направиш нещо като кавър и да го постнеш пък особено и видео - да се изкефят и фенките . Супер ... отдавна си мисля да направя бекинг трак на нещо подобно . И не е късно . Още веднъж браво приятелю . Цеко B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси пичове...всъщност не съм направил нищо особено...както всеки средно статистически фен съм изсвирил нещо любимо на мой кумир и то едно към едно...без да променям нищо и затова не мисля, че това може да се нарече кавър, тъй като няма нищо от мен тук...всичко си е на Джо, а той е голям просто... B) ....всъщност исках да споделя, че има такива парчета които остават в съзнанието на хората и след време те се връщат отново към тях и просто им става отново готиноB) ...такъв е и случая тука :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е че всички тук яко се изкефихме и на якото ти свирене и на музиката на Джо :metalist: Скромностите са излишни - и идеята и изпълнението са супер :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.