Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво ще кажете за Mika


vane

Recommended Posts

Вижте тук. Някой би казал че е лигав, но въпреки всичко звучи страхотно. Кажете на кой ви прилича и какво мислите. Ето какво пише в netinfo за него.

Редактирано от vane
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха много странно Чух първата песен и ми прозвуча като Фреди Меркюри и тъкмо щях да напиша че ми докарва на него и реших да натисна и другия линк ,който си дал. Не съм чела статията - сега ще я прочета. Може пък и да е прероденият Фреди ,ама като глас не мисля че може да се сравни с него на тоя етап от развитието си - все пак е доста млад .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че момчето е вдъхновено от Фреди Меркюри – слушам го и кара ме да се усмихвам… :))))))))))))))

 

Йес! Толкова го обичам. The King of Magik отново е жив!

Какво блаженство... :metalist: Show must go on!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Оффф на мен тази песен (Грейс Кели) не ми излиза от главата цяла седмица вече! :) Новото ми любимо парче! Симпатягата наистина има страхотен глас и прави интересни неща, макар и да личи кого обича... В отва няма нищо лошо де, все пак е вкарал достатъчно модерни звуци. Целия албум е такъв малко шантав и около 2/3 много ми харесва :))) Браво на момчето! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз направо съм ИЗУМЕН !!!

 

Вие чувате ли се какви богохулства говорите... Новият Фреди Меркюри!??!?!?!?!?!?!?!?!?!

Бих казал - "Само през трупа ми!", ама ще се намерят доста хора да ме затрият, така че

все едно не съм го казвал.

 

Те и преди години спрягаха някакви си "Тъмнината" (Дъ Даркнес... The Darkness) за

"новите" Queen, ама си бяха кьор фишечец, отдето и да го... слушаш!

 

Някъде го бях споменавал тука у форума, ама пак ше го кажа:

"Откакто умряха (буквално) Be Gees, нишата се опитват да превземат

всякакви фалцетиращи пе**растчета... " от сорта на Сизър Систърс, Мика... но не Хакинен,

до лятото се очкават и други кандидати, но само могат и да си мечтаят.

 

Най-искрено моля да не се сравнява всяка новоизлюпила се гнида с титан като Фреди.

Най-малкото, защото е глупаво... .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Мика има сериозен потенциал - неслучайно песента му води класациите в Англия 5 седмици и той беше обявен за една от младите надежди на 2007. От него си зависи какво ще направи и накъде ще продължи.

 

А иначе - Фреди си е Фреди........................, но явно хората продължават толкова да го обичат и да им липсва безкрайно много, затова се опитват да запълнят голямата празнина в себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър изпълнинел!!!Има собдтвен почерк и не смятам че имитира някой..ако беше така нямаше да въздейства толкова силно,изобщо отдавна не бях чувала млад изпълнител да прави нещо толкова добро.Това ,което напомня на Фреди е може би темперамента с който пее,но това си е нещо индивидуално и не се имитира,просто си го имаш ,пък и ние хората колкото се различаваме,толкова и си приличаме.

 

Чудя се дали живите му изпълнения са също толкова добри..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде го бях споменавал тука у форума, ама пак ше го кажа:

"Откакто умряха (буквално) Be Gees, нишата се опитват да превземат

всякакви фалцетиращи пе**растчета... " от сорта на Сизър Систърс, Мика... но не Хакинен,

до лятото се очкават и други кандидати, но само могат и да си мечтаят.

 

Пишеш за новата песен която се чува когато влезеш в сайта му нали? :unsure: Влязох и я чух и вярно че напомня Be Gees с фалцета.

Старата песен във сайта му беше "Грейс Кели" и напомняше Фреди.

 

 

Най-искрено моля да не се сравнява всяка новоизлюпила се гнида с титан като Фреди.

Най-малкото, защото е глупаво... .

 

Стига бе! Човека успява да интерпретира всичките в своя собствен мелодичен поп-стил, а ти - гнида бил! ^_^

Мен ме накефи че цялата тази мелодичност я е учил от руснак-емигрант. Просто като факт се накефих.

И още ми стана приятно, че обложките сестра му ги е рисувала. Нищо че са аматьори и двамата но някак си ти дават кураж в цялата тази ежедневна комерсиална масовка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оффф на мен тази песен (Грейс Кели) не ми излиза от главата цяла седмица вече! :recourse: Новото ми любимо парче!

Имах грешката да го пусна на "благоверната",и вече повече от седмица ми го набива в главата..,ма кефи. :coolp:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз слушах парчето повече от седмица, интересното е че там изкарва красиви звуци.

 

 

П.С. ама някои пък пишат - действа им раздразнително :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.