Jump to content
Българският форум за музиканти

Още песни за оплюване/хвалене:)


Recommended Posts

Стари песни (2003-2004г), пея не особено добре, знам си:) Но пък предпочитам да пея така пред това един ден да си свивам напомпаните със силикон устнички, издавайки звуци по калъп стил Силвия Кацарова и т.н. Ще търся друг начин на пеене. Може да се насоча към джаза. Нещо тип Нора Джоунс... но така де, сори:))

http://forum.bandamp.com/Audio_Review/4220.html "Зяеща с гюбек-мотив:D)"

http://forum.bandamp.com/Audio_Review/4218.html "Мяу-писи"

http://forum.bandamp.com/Audio_Review/4219.html "Ковчег от светлина"

Редактирано от joanadakel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Само и песни да имаше.... :)

 

отплеснах се и ги забравих, ама вече са си там:))) махмурлука е лошо нещо:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

определено ми харесаха парчетата ;) умееш да си играеш с гласа си ;) бравос :metalist:

и киттарите ако си ги свирила ти - още едно бравос :P

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен песните ми харесват. Напомнят ми много за бардовете ама звучат по - рок. Даже като ги слушах си представях как ги изпълняваш с група.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Де да можеше да ги изпълнявам с група... Така ми се ще да си намеря готини хора, с които да е приятна работата и които да ЧУВСТВАТ и УСЕЩАт музиката... Да правим и техни, и мои парчета и да сме си ние на сцената, т.е. да пленяваме с искреност и непретенциозност. Мисля, че хората са достатъчно преситени вече от пошлост и преструвки...поне свестните хора де, не феновете на чалгата - на тях никога не им стига:metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нишо не мога да кажа, щото нямам думи.

Браво. Супер. Талант. Страхотно :P:metalist:

Местя Мяу в "Златен фонд".

Благодаря за споделянето.

Т'ва с бандата би било много хубаво да се случи.

Такива песни ме карат да искам да свиря в банда пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мм първите 2 не ми харесаха особено ... в първото пеенето, във второто текста :metalist: и все пак са добри - просто не мой тип

 

Ноооо третото е страхотно! Много добро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдаа.преслушах всичко,което си качила.е то нямаше начин заслушах се в едно и не можах да се отлепя,та хоп всичките ги чух.рядкост са хора като теб.руския ти е добре,даже бих казал че имаш и няква такава жилка в себе си,ама тва е тема на друг разговор.гласчето ти е доста приятно оцветено,а и чувам че ти се подчинява перфектно,за разлика от повечето ново излюпени български звезди.сега ти остава и да се намери подходящият чивек който да ти помогне да избуташ тиа същите "звезди" някъде другаде.

а ако ти се прави нещо по твърдо като стлистика съм насреща.

 

 

see ya

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но пък предпочитам да пея така пред това един ден да си свивам напомпаните със силикон устнички, издавайки звуци по калъп стил Силвия Кацарова

Затова пък приличаш на излезлите по калъп хипарчета (които след 2 години се отказват от хипарлъка), дето по цяло лято обикалят модерните напоследък места за осамотяване сред тълпи от себеподобни (каменбреговисти, триградци и т.н.). Не виждам нищо особено в т.н. песни.

Четете повече книги (стихове) - изправя ритъма и събужда мисли, въпроси...

Още като видях тенденциозното (и претенциозно) заглавие на темата бях решил да не пиша, но е добре някой да смъква младите "творци" отвреме на време та да ходят по земята. Топлата вода е открита отдавна. Вярно е също че лицето от горния пост (Бобалан) знае и кой я закри. :metalist:

 

Като цяло песничките минават, но да търсиш одобрение за недовършена работа аз наричам читалищна ходожествена самодейност.

Хората и там са ти писали кое е в кенефа рекординг, къде китарата не е настроена.

Аре викам, по-скромно младите таланти да се 'фърлят. Всъщност искам да кажа, че не е верен тонът.

На котешкия марш с хармонията мога да изброя още 15 халтурки (все авторски) и още толкова мои.

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ти трябва група. Напомняш ми за Пи Джей Харви, в добрия смисъл. Хубаво е, че успяваш да предадеш емоциите си с гласа си, което много малко го могат. Не правиш грешката на начинаещия, да покаже всичко каквото може в една песен, а просто изразяваш чувствата си. Това е и смисъла на музиката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти ( на хулигана). Малко си груб, но за някои неща си прав.

Не претендирам, че съм нещо особено. Дори не съм сигурна дали ще се занимавам с музика. Пиша си песнички за удоволствие. На никого не преча с това, нали?

Човек се учи, докато е жив. Не съди толкова строго - изглежда така, сякаш злобееш просто за спорта.

:metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.