Jump to content
Българският форум за музиканти

Един култов албум


Nikifena

Recommended Posts

B0000001WR.01._SCLZZZZZZZ_.jpg

 

На това нещо съм му се изкефил от сумати време, и всеки път като го слушам му се кефя от се сърце :cheers:

Става дума за доста кадърен и приятен джаз. Мога да кажа, че баса тук е неповторим и звука страшно много ми допада. Музиката е перфектна и много добре изпипана. По-добър запис на концерт наистина не съм слушал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На това нещо съм му се изкефил от сумати време, и всеки път като го слушам му се кефя от се сърце :)

Става дума за доста кадърен и приятен джаз. Мога да кажа, че баса тук е неповторим и звука страшно много ми допада. Музиката е перфектна и много добре изпипана. По-добър запис на концерт наистина не съм слушал.

 

Не знам дали тук нещо модераторите недоволстваха за такива постове, ама ако не е кат за форума трийте го ;)

Както и да е който харесва джаз музика, и изобщо добре изпипаната и издържана музика нека го чуе това нещо...

 

цък

Музиката която правят е супер!!! Фен съм на Лии от много време, ...дават един негов концерт по MEZZO, звукът на пича е просто супер!!! Някой гледал ли го е? Ако някой знае къде го има ще съм много благодарен за линк!!! ;)

:twisted: Марио :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sony Emory съм го признал отдавна, че измисля едни от най-мелодичните мултитомови преходи, просто е кеф да ги слушаш. Да не говорим за останалото. Това е един от албумите, които преди време най-много помогнаха на лицето Никифена и моя милост от пропаднали металисти да преминем във фаза пропаднали джазолюбители. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е един от албумите, които преди време най-много помогнаха на лицето Никифена и моя милост от пропаднали металисти да преминем във фаза пропаднали джазолюбители.

 

Точно така е. :beer:B)

Скоро може да пиша и за другия ми любим албум в който свири стив смит :P

предплагам се сещаш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро може да пиша и за другия ми любим албум в който свири стив смит :blink:

предплагам се сещаш :P

малиииииии!това е изрода на който много се кефя:unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз нямам БУБУ .... мръсниците искат пари за достъп и съответно не всички си плащат за него ... не знам колко точно искат но провайдъра каза че било МНОГО ...

 

така че .... ако можеш някъде другаде да пуснеш гювеча !? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.