Jump to content
Българският форум за музиканти

The Woodlands' Critters Satanic Christmas


Recommended Posts

ОК, трябва да се извиня на хората, които очакват да чуят следващото парче на дет-метъл групата ми. Като не върви не върви, напоследък нещо нямам настроение и свиренето не се получава както трябва.

 

Реших да се позалисам с нещо друго и ето резултатът. Попадна ми едно CD с drum loops, наречено Zero Gravity. Вътре има много шантави идеи. Като се пльоснат и едни китари отгоре става още по-. :)

 

Кажете как ви се струва това:

The Woodlands' Critters Satanic Christmas of the Antichrist

Според мен е доста необичайно. :) А и звукът не е лош. :)

 

А да, вижте новият ми уебсайт:

My Hello Kitty Death Metal Page :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аааааааааааааааааааааааааа усещам че тука има фенове на South Park и то на най-бруталния им епизод а?

 

Hail Satan!

 

абе: Sorry, this site is temporarily unavailable!

The web site you are trying to access has exceeded its allocated data transfer. Visit our help area for more information.

Редактирано от Fenix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мамка му. Кой е изкльопал един гигабайт трансфер от тая страница, на която няма нищо? :think:

 

Както и да е, така по-добре ли е:

The Woodland Critters' Satanic Christmas of the Antichrist

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аййййй много е интересно

Мене много ми допада, едно такова. Абе яко е. С тия барабани напомня на една песен на Годсмак - Серенити :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая песен не я знам, но ще я чуя. А то няма как да не стане като хиляда други песни, защото все пак повечето от ритмите са доста клиширани. :green:

 

Ама стана голяма цигания като цяло де. Има и разни неща в CDто изсвирени на перкусии с ръце - там циганията ще е пълна, ама не смятам да се занимавам повече с такива работи. :o

 

Най-бруталния епизод на South Park според мен е Stupid Spoiled Whore. Ама и тука Добрият Старец като дойде с двуцевката и започна да мели горските животни с хедшотове беше доволно идиотско. :green:

 

Ето го и саундтрака - подобаващо идиотски. :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

луда работа :cheers:

ебах ти тактовете.Може да се направят интересни неща верно.Преди време бях пробвал един неща с джънгъл ритми голям психария ставаше.Шъ взема да си го потърся тоз диск и аз :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая песен не я знам, но ще я чуя. А то няма как да не стане като хиляда други песни, защото все пак повечето от ритмите са доста клиширани. :green:

 

Ама стана голяма цигания като цяло де. Има и разни неща в CDто изсвирени на перкусии с ръце - там циганията ще е пълна, ама не смятам да се занимавам повече с такива работи. :cheers:

 

Най-бруталния епизод на South Park според мен е Stupid Spoiled Whore. Ама и тука Добрият Старец като дойде с двуцевката и започна да мели горските животни с хедшотове беше доволно идиотско. :green:

 

Ето го и саундтрака - подобаващо идиотски. :beer:

Абсолутно!!!

Много добре ще отива като фон на епизода

 

Blood orgy!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

това какво е, май е нов стил - мезерен :happy::godbless::(:godbless:

 

обаче става :guitar: :godbless: :guitar:

Редактирано от fracture
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами като съм писъл, съм пообъркал клавишите, трябваше да е написано за стила - мИзерен, но не влагам лоши помисли :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми все пак ... нощ е (умората си казва думата), май трябва да полягам, щото ако се захвана с пиенето - и него няма да направя както трябва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно бачка когато си иска. :) Сега вторият линк работи. Поне засега. :think:

 

И на Илийката нещата трябва да тръгнат, но зависи от настроението на сървъра. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.