Jump to content
Българският форум за музиканти

Super Китари


Black Bird

Recommended Posts

Ох...направо свирят сами..

 

Дали на мен ми се привижда, но май някой от моделите имат КОЖА отстрани...странна работа. Тук например http://www.ranguitars.com/gal1.php?z=103

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 45
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Една от друга са по-хубави. Ако трябва човек да си избере само една може да се побърка :rolleyes:
:greenball: Колко си прав!

Поне 2 ще си поръчам :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали на мен ми се привижда, но май някой от моделите имат КОЖА отстрани...странна работа. Тук например http://www.ranguitars.com/gal1.php?z=103

Абе тва да не са некви Фото-Шопски трикове да ни вземат акълеца :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох...направо свирят сами..

 

Дали на мен ми се привижда, но май някой от моделите имат КОЖА отстрани...странна работа. Тук например http://www.ranguitars.com/gal1.php?z=103

 

мен ми изглежда все едно е сложена върху амп и лакът е като огледало :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^...По-скоро е "подложка" с някакъв материал(може и кожа),който осигурява по-добро сцепление при свирене седнал(с подпряна на крак китара). Т.е. - да не се пързаля лесно,при специфична форма(в случая"V-тип"),непозволяваща удобно разположениен при свирене седнал.

От картинката не се вижда много добре,но би могло и да е част от детайл,който се сгъва,и разгъва,и осигурява подпорка-"контра"(пак за удобство при свирене седнал) - напр. Steinberger прилагат такава "екстра".В случая - не прилича на такова,но все пак - да го споменем.

Редактирано от docc
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ма Вие вярно ли, чак сега чувате за тези китари?

 

имах една позната дето ходеше често дo Вършава - под 1000 евро - няма шанс да се купи- и това беше още преди 2 години - сега май са и ги дигнали на 1200

инфлация...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая кожа е отражение - вгледайте се по-внимателно по краищата - няма релеф. Тва е от канапето, върху което са я сложили докато я снимат :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я ги знам тез гадулки, Vader на концерта си в летния театър свириха май само с Ran, доколкото си спомням.

Цените са солени, мисля че към 1000-1500 евра. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените са $1500 за базов модел, ако искаш екстри ,трябва да доплащаш. Но и базовия модел не е никак зле - Мейпъл, нек-тру, ЕМГ81 или Сеймър Дънкан, Дънлоп прагове, Гловър ключове...какво може да искаш повече.

Единственото кофти е, че отнема до 24 седмици за изработка (предполагам това важи за кастъм моделите). Аз от доста време съм хвърлил око на тези китари и дори имам точната идея как да изглежда моя поръчков модел. Само трябва да събера парите, защото искат 50% капаро.

 

Предишен мой постинг

И още един...

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.