Jump to content
Българският форум за музиканти

Super Китари


Black Bird

Recommended Posts

Тая кожа е отражение - вгледайте се по-внимателно по краищата - няма релеф. Тва е от канапето, върху което са я сложили докато я снимат :rolleyes:

 

Като разгледах и другите в галерията се оказва,че е по-вероятно,да е отражение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 45
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Като разгледах и другите в галерията се оказва,че е по-вероятно,да е отражение!

 

E то тия китари са лакирани толкова ЯКО, че как да не си помисли човек, че е отражение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яки китари а и не е за подценяване факта че от към дизайн т.е. външен вид са много стилни и премерено направени .... Е жалкото е че поне 2000 лева трябва да имаш .... кофти ... Цеко :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има къде къде по скъпи...а по зле изглеждащи...та дори и зле сетвани ...

Моя черния Ибанез трябваше да се преправи малко...а излезе над 2300 лв... :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарите са супер , но защо е наблегнато на детайлите и няма снимки в цялостен вид. При някои модели не можеш да добиеш представа каква е главата примерно. Иначе и аз поръчвам една като изравним заплатите с европа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, красиви са и изработката им явно е перфектна както и хардуера...но не мога да се начудя защо пак виждам стандартните и до омръзване познати форми...пак тип "стрела" (като им казвахме едно време), пак почти фендерско тяло...само тук таме малко въображение в направата на главата и толкова.

 

Да вземат да платят на Пининфарина студио да им дизайнат няколко уникални модела...баси.

 

Ще взема да им пратя наколко мои скици, може да им допаднат.

 

BTW има ли желаещи да направим една подобна китаропроизвеждаща компания? тук има серозни хора с познания по лютиерство. От мен дизайна...поне за това смея да твърдя, че "имам око" :metalist:

 

То май стана тема за раздел "Музикален бизнес" :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Александър Велики, аз вече имам свой собствен модел.

Дизайнът ми е между метъл китара и рок'н'рол дъска от 60-те. B)

Много ме кефи, да се еба ф талантливия дизайнер.

Имам си и скици фъф Фото Шоп имам си и мерак след някоя друга петилетка да направя първия екземпляр. :)

Ама няма да пускам скиците тука, че някой ще ме избомби. :)

 

А сега за тези китари Ran:

ОХ НА БАТКООООО!!! Ще ги скъсам на шах.

То вярно, че фотографията е супер професионална, и че е играл яко Фотошопа върху тези снимки, но все пак класата си личи.

И разбира се, че са по-добри от всеки модел сериен Ибанец. Просто тук говорим за custom китари.

 

А тази прилича на онази Кремона, дето я дялках по-миналото лято. Нема майтап, само дето е малко по-грозна от Кремоната: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :

img3979wa8.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
незнам за вас ама аз отивам да си продам бъбрека

 

 

Много яки китари а и не е за подценяване факта че от към дизайн т.е. външен вид са много стилни и премерено направени .... Е жалкото е че поне 2000 лева трябва да имаш .... кофти ... Цеко :metalist:

 

 

Отдавна не бях виждал нещо толкова изпипано и красиво :D

 

 

Красота!!!Такава изработка...еххххх

 

 

:punk_guitar::greenball::metalist:изпипано и красиво !!! :metalist: трябват Mи 4000-5000€ (нaзaeм) :unsure:

бъбрека Mи ... трябва :crying::crying::crying: (smqtah purviq da go jertvam za JACKSON <_< )

E to k'vo mi ostava?........ :cheers::cheers::cheers::cheers::cheers::cheers::cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тази не е лоша:

 

тук

 

^ Ха!

Баси съвпадението - тъкмо днеска през нощта я гледах на едно видеоклипче в YouTube и се чудех къде може да намеря снимки с добро качество.

Тоя тип, дето я е правил взема разни китари и ги преправя. Тази е правена то най-евтиния модел на Jackson - RR JS30 (какъвто междудругото си търся в момента :punk_guitar:)

Ето и видеото в YouTube:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.