Jump to content
Българският форум за музиканти

Поредният джем този път Блус


Recommended Posts

  • Отговори 70
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Брях тука свирите та пушек се дига,ще взема и аз да плесна едно ама само време да имам.

 

 

see ya

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни сте пичове! Всеки е забил уникално просто много се кефя...Коко благодаря ти много брат! Страшно ме изкефи тая скала за мен ще е огромно удоволствие да понауча още такива...нарочно не ти пиша ЛС защото мисля, че ще са полезни за всички които се кефят на тоя тип свирене. :metalist::metalist::metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам,че ви е харесала(само това е по скоро фраза конструирана по дадена скала-в случая миксолидийски)като имам време ще гледам да врътна още 1-2(не искам да изглежда ,че се правя на даскал :rolleyes: ,та няма да се увличхам).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

амм като ще правим шоу.. ето и моя вариант....добре че излизат такива джем неща, иначе електричката ще хване прах..поздравления на на всички дотук,фен съм на всичко джем-ци..

Блусченце

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

амм като ще правим шоу.. ето и моя вариант....добре че излизат такива джем неща, иначе електричката ще хване прах..поздравления на на всички дотук,фен съм на всичко джем-ци..

Блусченце

'Баси случая! Евалата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готина жичка,кефи.Саунда е много истински

Благодаря , Кольо, радвам се:)

саунда обаче ;) по-фалшив не може да бъде - китара дето не е свирено на нея месеци ( и поради тази причина фалшивее), трета струна набързо заменена с комплект от акустична, ДИ бокс и у Амплитюба, първия блус презет който хванах , май се казваше ББКлийн ;)))))

 

( а и да се оплача при изцепките с пръсти по метални струни , счупих отдавна отглеждано нокътче на трети пръст и сега класическата не върви...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

>>http://www.cmusicforum.com/dimitar/Sloppy_Blues.mp3

Извинете за закаляното свирене /excuse me/...пробвах един саунд...а и не съм свирил от 2 седмици

поради тъжни причини<<

 

 

 

Ооо, да!

/нямам думи/

Редактирано от indy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде след като колегите разкъртиха, разораха, разбиха кочината и пометоха, да свършим грозната работа на метеното:

Ей го те го на го

 

:greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.