Jump to content
Българският форум за музиканти

Vox Amplug джаджа в пулт


Mar4enko

Recommended Posts

Здравейте.

Може ли въпросната джаджа - Classic rock примерно, да звучи прилично  в пулта на централното.

Идеята ми е в ресторант  да се изсвири на китара нещо върху сингбек. До сега съм го правил с един Сансамп , ама е много шумен, голям и захранване трябва и т.н.

Та - дали ще свърши работа по този начин?

 

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джаджата е предвидена да се ползва със слушалки. От там нататък може много неща да се направят, но най-добре работи, като се ползва както е замислена ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джаджата ми дойде и я пробвах. Найстина ще ми върши чудесна работа за каквото ми трябва - правим банкет самодейците, отивам при "оркестъра" ( клавир и певица), пускаме сингбек от флашка и аз изсвирвам нещо върху него. Леко и компактно.Оказа се че джаджата си има и дилей и реверб и хорус. 

Само дето е малко шумно с фендерските ми сингли ама като включих отпред ИСП дециматора и заспа !

 

Наистина гейна можеше да е още малко-по, но и така става- все пак говорим за класически рок.

А още не съм го пробвал с Лес-пола. Може хъмбъкърите да подобрят нещата. :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бре,това е нов модел някакъв - с ефекти..аз съм с АС-30 амплъг - те ти как звучи с Гибсън ес-джи директно в компа -

http://vocaroo.com/i/s1S6s8p3wl8f

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взел си ISP Decimator, очевидно ти пука за тона ти, защо не вземеш и един читав преамп? :)

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги,

 
въпросните джаджи в Томан струват по 40 евро. Вчера се върнах от командировка в Босна и Херцеговина. Намерих музикален център там и тези усилвателчета бяха по 49 кинта. Имаше почти всички модели, като приятно се изненадах, че видях "Lead" серията, която я няма налична в Томан. Разликата е, че има delay ефект (освен gain). Така или иначе отдавна исках да си купя и си викам хайде, тъкмо идва с 33% дискаунт (да не говорим, че сам си го доставих до България). Пък и тоя delay колко ли да е delay... Е вчера като се прибрах изпробвах амп-чето. УАУ! Не съм очаквал такива резултати. Уникално качество и на звука, и на ефекта. Не дава да пипнеш струните с лявата ръка, камо ли с перцето. Останах много, много доволен. Имат още 14 броя от тази модификация на склад. Ако някой се интересува да ми пише на Л.С. имам колеги, които работят там (в града) и могат да съдействат за изпращането.
 
Ако ми остане време днес, ще се опитам и да запиша нещо (има aux).
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до Iconomec

Здравей.
Въпреки че си взех Classic rock, за 49 лева съм готов да се включа за един Lead модел.
Доколкото разбах от интернет:
- жака не се върти - те не става за статокастер-не е проблем
- има дилей - може ли да се регулира нещо по дилея
Поздрави !

 

 

Не ти работи меседжинга

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

 

наистина жакът не се върти, от 2-ра серия почва да се върти.

Няма дисплей - откъм настройки има копче с 3 позиции - standby, on и FX (ефекта).

Врътките са 3 - volume, tone и gain.

Ще си погледна месенджера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей iliev.p

нека се свържа с колегите ми от Баня Лука, да видим как да им преведа аз на тях и да разберем изпращането как ще да е най-евтино и ще пиша тия дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ще станат нещата.

Моят колега ще си идва за празниците другата седмица и ще ги вземе.

Поръчвам 2 - един за Mar4enko и един за iliev.p

Като дойдат ще ви ги пусна по еконт или пък ако сте близо до Пловдив ще се видим да ги дам лично. 49 босненски марки са, което са 48,99 лв.

Не знам защо, но нямам права да пускам лични съобщения, затова моля пишете ми в skype (kolins_ik888) или на мейл (kolins_ik@yahoo.com). 

 

П.С. за админите: поста ми не е с цел печалба, а услуга. Надявам се да не се третира погрешно.

 

Mar4enko - доколкото усетих FX (дилея) се контролира с волумето + гейна донякъде (+ волумето на китарата нали).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.