Jump to content
Българският форум за музиканти

Прав Vs. Седнал


AXE

Когато се упражнявам съм  

102 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 74
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Съжалявам за офтопика, но DaftFunk, ще издадеш ли каква е таз програма Amazing Slowdowner?

 

 

А иначе аз да добавя, че освен на бас свиря и на китара и честно казано рядко си позволявам да опитвам да свиря някви сола и да стоя прав... просто ми е неудобно (щото както казах почвам и да куфея и става едно мазало).

н.п ... Amazing slowdowner е софтуер дето контролира питч-а тоест .. можеш да променяш както темпото така и тоналността на това което вкараш да плей-ва

Общо взето помаг при някой завъртяни неща коитоп искаш да чуеш на по- баввни обороти .. но без да се нарушава тона

Освен това има добър еквилайзер .. тоест можеш да оставиш само средните честтоти .. така че даи си чуваш предимно китарите във въпросната mp3-ka или wma формат .. зависи кво плейваш... така де полезьна програмка за вадене на песнички.

 

НЕ Е китарен софтуер..... ако си мислил за такова

 

:blink::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав свиря копиуита, прав...

Не разбирам таз работа, що просто не си дигнете китарата малко и сичко ще можете да свирите. Не казвам МНОГО, казвам малко. Има средно едно положение, в което сичко е удобно, просто трябва да го намерите... :angry:

 

Или к'во сички свирите кат' Хетфилд - с китара под Х**!! :blink::blink:

 

 

едит: "Ба! то имало и друга тема подобна. Ми то тоя пост е еднакво еквивалентен и за двете :huh:

Е аз не свиря кат Хетфилд .. определено не под Х** а малко даже над Х**я аахахахахахахахахахахах

ахахахахах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за офтопика, но DaftFunk, ще издадеш ли каква е таз програма Amazing Slowdowner?

 

 

А иначе аз да добавя, че освен на бас свиря и на китара и честно казано рядко си позволявам да опитвам да свиря някви сола и да стоя прав... просто ми е неудобно (щото както казах почвам и да куфея и става едно мазало).

н.п ... Amazing slowdowner е софтуер дето контролира питч-а тоест .. можеш да променяш както темпото така и тоналността на това което вкараш да плей-ва

Общо взето помаг при някой завъртяни неща коитоп искаш да чуеш на по- баввни обороти .. но без да се нарушава тона

Освен това има добър еквилайзер .. тоест можеш да оставиш само средните честтоти .. така че даи си чуваш предимно китарите във въпросната mp3-ka или wma формат .. зависи кво плейваш... така де полезьна програмка за вадене на песнички.

 

НЕ Е китарен софтуер..... ако си мислил за такова

 

:angry::blink:

Точно това очаквах :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

294109-69SBhead.gif

 

Ами .. дерзай... ахахахахахахах

 

:blink::blink:

Редактирано от DaftFunk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато се упражнявам или репетирам най-често седя (шот съм прав у рейсо и се морим). Много рядко се изправям.

Иначе държа китарата или баса така че да е горе доле на едно и също ниви и седнал и прав...

Акустичната китара (улично музикантство рулззззз) я държа малко по-ниско, щото едно време пиех много бозЪ и сега се оплаквам като Жужанка-Снежанка :blink:

:blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък държа китарата по-ниско от Хетфийлд ! ... слагам на земята и свиря с крака :blink::blink::angry: хахахаахахахахаха

Редактирано от Rust
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък държа китарата по-ниско от Хетфийлд ! ... слагам на земята и свиря с крака :):):D хахахаахахахахаха

махахааххаха Хендрикс пасти да яде....... брато!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък държа китарата по-ниско от Хетфийлд ! ... слагам на земята и свиря с крака :):D;) хахахаахахахахаха

С кой крак дърпаш жиците и с кой обикаляш по стълбовете ? Интересно ми е само :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e те така жулим язе кат га съм седнАл

 

Classic-Electric.jpg

 

на десния крак изцяло просто не ми сЕди китарата

Tая постановка е за класическа китара .... аз не съм виждал някой електричар рокаджия да жули с китара на левия крак :happy:

ама .... кой както му е удобно :) ..... няма правилно -неправилно !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.