Jump to content
Българският форум за музиканти

Парчето на Авансадос за Евровизията


Recommended Posts

аз не откривам нито идея нито мелодия а го слушах няколко пъти. Пак казвам не искам никого да обидя, всеки музикант и група имат по няколко слаби произведения, просто дайте им друго!

 

Естествено, че не се обиждаме, аз поне. Но чак да няма идея и мелодия е малко прекалено твърдение. Според мен, не сполучихме в смесването, в суров вид звучеше по-нахъсано. Благодаря ти за отзива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ То, че мелодия си има, има - няма запомняща се такава :read: Например, при Тен запомних припева само от едно слушане... и още го помня :):virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че имате самочувствието да участвате на конкурси, пък били те и Евровизия, но все пак е добре да се има реален поглед над нещата, музиката не е нормативка и гонене на награди.

Гонене на награди, значи? Ами да ти кажа честно, ние си пожелахме само да ни дадат веднъж по телевизора B)

 

Извинявай много, ама ти наистина си го търсиш :) с всички тези задълбочени анализи... сякаш много добре познаваш нещата "отвътре". Затова беше онзи коментар при Топсъна.

Редактирано от ronia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух го и т'ва.

И то няма да си отива на сатанинските одежди, които Кремена требе да навлече ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!! за конкурса.

Не може някак си да вееш пламтящт тризъбец, облечена в загдачни черни ПРОЗРАЧНИ!!! парцалки :rolleyes: и да пееш някакво веселяшко парче за петъците. КОИТО даже не са и 13-то число. Освен това много трудно се пее с изкуствени вампирски зъби.

Успех!!!

 

 

 

 

Иначе верно песента е много готина...

Желаем успех и всичко най...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смело напред,изобщо не му мислете!Щом сте решили участвайте и да не ви пука от това че може да не ви одобрят.Все пак в Евровизия си има едни неписани правила с които човек трябва да е запознат,ако иска да стане нещо.Колко познати имам ,които участват всяка година от как е излязъл конкурса...Това е като да кандидатстваш в университета,ако си взимал частни уроци при някой от комисията шанса ти е голям да си в списъка на приетите.

 

Иначе песента ви е много хубава!Единствено много ми се иска да чуя вашите песни на български.Иначе е хубаво да ги има и в английски вариант. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Единствено много ми се иска да чуя вашите песни на български.

О, alis - как съм пропуснала това?! Много ти благодаря! Ето какво мисля по въпроса:

 

Първо - английският не ми е чужд език. Прекрасно знам какво прави в текста ми всяка една дума, а не си играя на пъзели.

Второ - той не е чужд вече за никого по света.

Трето - не приемам подобни забележки от народ, чиито най-любими групи пеят на английски, и който по CV владее езика "перфектно".

 

Това е. Още веднъж за благодаря за хубавата забележка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В мойто СиВи пише френски и руски.

 

хехехехехе.

Иначе имаме и любими песни на чист български:

- "Изкарай, Гано говедата!" - Right now!!!;

- "Годи ме годи, мале за копривщенка, да ме гощава с мазен тутманик" (тая ми е мега фаворит)

- "Гъза си с рози накичи..."

- Има един култов апокриф "Оставете човека, който няма какво да ви каже"

- на 3 и 1/2 почти всички песни.

 

Та мисълта ми е - има смисъл да се поее на български. Когато и колкото ти е кеф и ако намериш подходящите думи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та мисълта ми е - има смисъл да се поее на български. Когато и колкото ти е кеф и ако намериш подходящите думи...

Съгласна съм напълно. Когато и колкото ти е кеф - те тогава думите си идват спонтанно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че ще предизвикам голям флейм, но според мен песните звучат по-добре на английски, отколкото на български. Просто се опитайте да се абстрахирате от значението на думите, заслушайте се все едно слушате инструментална партия. На мен от такава гледна точка ми звучи по-мелодично да е на английски. Но хора с разбирания и вкусове - всякакви. Само моля не се нахвърляйте, изразил съм мнение просто!

Редактирано от CyberGene
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен напълно.

Да аз песните на английски така ги слушам (вокала ми е като инструмент), ама някой път като зацепя смисъла и ми се иска да чуя целия текст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.