Jump to content
Българският форум за музиканти

кой е Zombie_


zombie_

Recommended Posts

Ми Я е на 14 години, от Козлодуй(само да кажа тука у тоа град нема даскали по китара, да цуна тоя къъсмет).Музика, музиката е живота, е зависи ква е музиката щото от некои видове(не могат да се нарекат стилове) ми се умира-чалга.Както и да е, аз обичам метъл, хард и алтернативен рок и понякога пънк.И най-важното уча се да свиря на китара.Опа не казах името на тоз странен урод АЗ-Елена.Та това съм аз.Поздрави :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още неща ще добавя:онез по-горе не ме описват съвсем добре.Та значи аз обичам бира, водка не толкова.Не че не пия от време на време, ама просто н еми харесва ;) .Не си мразя даскалите, май те ме мразят, щото една по интересен начин каза, че съм лайно.Не съм пушачка(на квото и да било), ама лошото е, че съм пасивен пушач.

 

П.С. Просто видях, че всички други са писали по повечко и реших и аз. :killyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, хубава Елено.

Няма нужда да пушиш, нито пък да връзваш кусури.

Прекрасно е, че искаш да свириш на китара. Намери някой да ти покаже едно-две неща. А като идваш в София, следи форума - има хора, които могат и школи да ти дадат китарни, и съвет.

 

И умната на 14 години де.

 

Смени си ника. По-жива си от много от нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Правилно за не-пиенето и цигарите(да не говоря за другите неща)! Гледай си детството, както си му е реда, а онези които пушат и пият като невидели от рано... аз лично ги съжалявам... Успех с музиката и няма да се предаваш! А за школи доста неща могат да ти бъдат пратени и онлайн, само старческия ми мозък да се сети за този прекрасен форум, който НикиФенский ми бе пратил преди време...

 

Поздрави,

Вик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.