Jump to content
Българският форум за музиканти

Guitar FX Box


flash_max

Recommended Posts

  • 5 months later...
  • Отговори 35
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

http://guitarfx.org/gfx_xp.zip

 

Включвате китарата в микрофонния вход и кликвате на "Start":

http://www.geocities.com/guitarfx_2001/ <-Ето още инфо ако имате проблеми с нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама как само лъжат, че може много лесно да се изкара хубав звук точно от Guitar FX Box ... :recourse:

Аз доста време карах на Guitar FX Box 2.6, после минах на 3, накрая осъзнах, че Guitar Rig е в пъти по-добър, след това смених на Revalver и най-накрая се убедих, че най-добре си е с педалчетата. :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да съм чувал... В guitar rig има някакво боботене и не мога да го оправя... Сигурно е от звуковата карта :thumbs_up: Някакви идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

искам да си настроя струните на баса, но не знам на кои ноти

всъщност знам че трябва да са GDAE, но то за G примерно има G1, G#1, G2, G#2 и т.н. до 5, а аз много не му разбирам :punk_guitar:

та ако може някой да помогне ще съм благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Смени sample rate от setup менюто, това помага понякога в подобни случаи.

И евентуално - дай повече инфо, само с две думи я получиш правилна насока...я не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Значи идеята ми е, че свиря вече от 3-4 дена обаче нещо започнах да се чудя примерно, защо като се пробвам на Seek and Destroy (Примерно ...) и ефектът е съвсем друг? Всичко е по default.. Искам да Ви питам по принцип дисторшън на процесор си е само един или има разновидности? Също и ако има да ми помогнете да си си настроя бокса да вади Default дисторшън като от процесор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така зададен въпроса трудно ще получи отговор . Почети малко форума и особено разделите за софтуер . Тази програмка на която си се спрял е доста архаична . Има и по-нови от рода на Amplitube 3 и тн. Аз лично не разбрах нищо от въпроса ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.