Jump to content
Българският форум за музиканти

Дайте да намерим малко клавиристи :-)


musicman

Recommended Posts

Вижте сега :-)

то и аз мога да ударя по 2-3 акорда на синт-а, също така и да ударя 2 пъти по чинела на барабаниста но това не ме прави нито барабанист, нито клавирист;-)

Бира само за истински клавиристи ;-)

От 18 години свиря на пиано.Ако дойде6 в петък във Фенс-а ще по4ерпи6... ;););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 129
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

абе вие не виждате ли кога е бил последния пост в тази тема?какво я съживявате?само спамите :cheers:

какво лошо намираш в това да се пише в някоя тема независимо от това кога е бил последният пост?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е и аз съм клавирист от 11 години се занимавам със клавири и пиано.

Musicman беше споменал за солото на jump е аз мога да го изсвиря.Свиря класика,джаз,метал.Имам около 20 свой парчета които са ориентирани към Блек Метала и класиката и отчасти към готика.

Е мисля че си заслужих бирата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Аз съм клавирист и на всичкото отгоре приобщавам нови хора към форума, така че musicman си чакам бирата - адреса ми на ЛС. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм клавирист и на всичкото отгоре приобщавам нови хора към форума, така че musicman си чакам бирата - адреса ми на ЛС. :)

 

Лисичкооов, тя таз бЮра вкЮсна, бре! Отдавна!

 

Той- Музикман, де- навремето не почерпи, та сега ли...

;)

 

Вър`и да СПА. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Кой да ти гледа, че темата е на 4 години... :yes:

:rockon: И какво - 4 годишна добре отлежала бира ли ще пием? :slap:

За протокола - свиря 9 години на пиано, от скоро съм клавиристка на една разградска банда...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не че нещо ама иаз сам славирист и искам да мина и аз на този испит 4акам да разбера за какъв стил музика стаа на варос.пишете на otvorkoto_ad@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Ами тези дето сме се самодовели, ще пийнем ли 5 година бира ?

Свиря на акореон отскоро, а преди броени дни се сдобих и със синтезатор :drummer:

Редактирано от Бате Злати
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здрасти на всички! Аз съм начинаещ във всяко едно отношение на музиката. В момента се опитвам да правя разни работи на Фрути Лоопс 8 (различно от електронните работи които най-често се създават с тази програма). Познанията ми по музика са от 3-ти до 5-ти клас. :headbang:

Не просто искам да се науча да свиря на клавир, а и да композирам собствени работи. Като за начало съм намислил да се сдобия с M-Audio Oxygen 61 или Axiom 61. Приемам всякакви съвети за това откъде да започна и добре ли съм подбрал миди контролерите. По принцип се уча и на Reason 3, само че без никакъв инструмент нищо не правя т.е. правя МИДИ на ФЛ Студио и ги вкарвам в Рийзън.

Съжалявам, че коментара ми не е по темата, но за пръв път пиша в такъв форум. Направо се учудвам, че има толкова талантливи хора в България и толкова нискокачествена музика. Това е мое мнение!

Ще съм радостен ако някой може да даде някакво напътствие!

Мерси предварително и чао! :girl_cray2:

Редактирано от damark
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eeeeeee, аз както съм клавирист......и от бая време съм във форума, пък в темата за клавирите рядко влизам :crying: Рекох и аз да поспамя тук:drummer:;):) Четох нещо нямало кадърни клавиристи....не знам - то по принцип на клавир най-лесно се учи човек особено като за група, щото не изисква особена техника на звукоизвличане - натискаш и то свири там нещо. Дръг е въпроса крайния "резилтат". Общо взето на китара ако научиш 5-6 акорда да бичиш и квинти по-представителна работа. За клавишни да с еполучи добре трябва и доста теория:music336:

Айде стига глупости съм писал. Musicman - бирата във Влайкова чакам:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей здравейте! Ами и аз съм начинаеща във форума, обаче с пиано се занимавам от 11 години и доколкото си спомням в самото начало започнах с ритмични упражнения,след това с елементарни пиески....та така до днес, когато съм решила да продължа и за напред с музика , защото не мога да си представя,че някой ден просто ще спра да се занимавам...в момента уча в училище по изкуствата ( така ги водат вече ) и от скоро съм клавиристка на една рок група ...ама тва не е за сега... Не съм използвала никоя от програмките за които спомена понеже не съм запозната, може с тях да е по-лесно, но аз те съветвам да си намариш някои да ти покаже основните неща, да ти даде ноти за начинаещи( напр аз мога да ти прата некви ако искаш), че да свикнеш малко пък после вече от тебе си зависи дали искаш да продължиш...

Забалажете просто как една бира е способна да направи една тема във форума 4, даже 5 годишна :cheers2: (понеже я изчетох от началото )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехее :)

тази тема беше от зората на демокрацията кокато във този форум нямаше нито един клавирист :lol:

Все пак е редно офертата за бирата да важи и за това който дойде следващата форумна сбирка печели. :lol:

След това ще черпя бира само който го взема в някоя от моите групи :);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.