Jump to content
Българският форум за музиканти

НОВ Diyaudio форум


Recommended Posts

След разни конфликти и преразпределения от няколкото DIY форума се учреди нов форум, посветен на звукотехниката.

Насочеността е главно техническа, затова поствам съобщението в този раздел. Тук има много хора с интереси към темите, засягащи се там.

Каня всички с отношение да се регистрират. Ще им бъде полезно и интересно.

Считам, че нивото на новия форум ще е по-добро от това на досегашните, поради високото ниво на организаторите.

 

http://diyaudio.web.data.bg/

 

Доколкото успях да видя, вече има попълнения от съфорумници...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извършили сте прекалено много опити за регистрация в тази сесия. Моля опитайте по-късно.

 

има някаква гадост с регистрацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам проблем с достъпа до дата.бг. По всяка вероятност може да да не се вижда от чужденеция? или евентуално да не са се разбрали между различните провайдери?

 

При регистрацията, с цел определена защита, изпращат E-mail, чрез който си активираш акаунта. И аз в началото се омотах...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се регнах. Няма да е зле мейла за регистрация да е на латиница, щото в Яху, напр. нищо не се чете. Няма гаранция какви ще са мейл адресите на потребителите, нали :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съобщение от организатора на форума DIY

 

Скъпи приятели, честит ни форум! Very Happy

 

Като всяко ново начинание - и това е редно да полеем заедно, за да върви на хаир!

 

Да се съберем всички на едно място ще е супер, ама няма да е лесно, дори за малка България. Хрумна ми едно решение:

 

Cyber-Party!

 

Всеки, който желае да се включи - сяда пред екрана с нещо течно, любимата музика (на любимата техника!), много настроение и ...

 

Начало - днес, неделя, 17.12.06 от 22 часа.

Всички гости са добре дошли! (..нали си носят пиячката, та и мезето даже!)

 

 

 

До днес!

Редактирано от Parni_Valjak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.