Jump to content
Българският форум за музиканти

фоотсуич


Recommended Posts

Някой може ли да ми даде лесно изпълнима идея за направата на фоотсуич и същевременно евтина, че не ми се дават пари за нов много ще съм благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vlaefff, точно в този раздел имаше една голяма тема за фуутсуичовете. Дори аз бях дал една схема. Поразтърси се малко и съм сигурен, че ще е намериш

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vlaefff

Добре бе човек, какво е по-евтино, какво значи идея? Не си дал никаква информация какво точно ти трябва - единичен, двоен, троен; за каква апаратура - с MIDI контрол, с контактни ситеми или с логика?

Чел ли си "Руски Народни Приказки" - там се казва "Иди незнам къде, вземи незнам какво, донеси ми го незнам кога..."

Или си мислиш, че footswitch-овете са само един вид?

Бъди точен в изискванията, за да получиш точни отговори.

Става ми неудобно, че всеки втори пост е изстрел в празното и след него се редят безсмислени коментари, които само пълнят форума, без да се решава проблема. Май трябва да се направи форма за попълване, като в сектор Купува-Продава - Какво, Колко, Кога и така нататък.

Хайде сега напиши какво искаш, за да има смисъл от всичките тия празни приказки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тьрси футсуич за Metal Master -тоест единичен, да превключва от чисто на драйв

като на маршал единичните - но правен за по малко пари-

естествено елеметарен - по скоро проблема е кутията

Влаев - вземи се обади на парния Валяк - Тони

пьрво може да ти свьрши работа

второ да ти обясни

и 3-то - ако решиш да моднеш Вермоната - той е човека

 

с тоя метьл мастер - преамп - е добре на вермоната да се направи пауьр амп ин - така че да с еполучи следното -

китарата - мастера - в крайното стьпало на вермоната

 

отделно за по тихо свирене - да може, да се откачат говорителите на вермоната и да се врьзват директно кьм хюс и кетнера( с вьтреното му стьпало - 5 вата)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а на мен, точно той ми модна аакрафта - който вече си виждал и чувал

проблеми никакви

мода беше - да се включва и изклюва ривьрба с футсуич - без това да влияе на звука

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

M да явно с него ще трябва да се виждам, проблема е колко време ще му отнеме да направи поуер амп ин както на теб ти го е направил и дали трябва да му нося кубето, а за фоотсуича ако може да ми направи ще съм му благодарен. Само да каже кви пари ще иска за това. Трябва ми най елементарният фоотсуич с 2 позиции включено и изключено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама не се разрови да намериш схемата нали ?

 

Добре, че е мързела да върти света ;)

 

 

 

ето

лесно изпълнима идея за направата на фоотсуич

fsw.GIF

 

резистора го сложи 1килоом

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...лесно изпълнима идея за направата на фоотсуич...
...но не мога да я изпълня!!!

Емиии, не знам какво да кажа... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.