Jump to content
Българският форум за музиканти

Boss Me 50 Vs Boss Me 33


kiki vai

Recommended Posts

щото е по-нов и по-скъп,дефакто МЕ-33 е малкия брат на серията GT,направен е със същата технология,но с по-малко екстри

виж тук за МЕ-33

http://www.bossus.com/index.asp?pg=1&tmp=43

 

тук за МЕ-50

http://www.bossus.com/index.asp?pg=1&tmp=123

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МЕ-33-ката(с риск да повторя колегата) е по-стар като модел, а до колкото съм запознат старите босс-ове o рода на МЕ-8,ME-33, GT-3, GT-5.... се славят с по-аналоговото си звучене... Аз лично ползвам МЕ-50 и съм МНОГО доволен от него, има всичко необходимо за един китарист...

Редактирано от AFTER-THE-RAIN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно в събота ходих да го пробвам -визирам-МЕ-50 и останах възхитен от него,чудех се какъв невежа съм бил толкова време,вече трескаво събирам кинти за него и се съмнявам,че няма да издържа още много и ще го взема на изплащане само за него мисля 3-ти ден!

В него има всичко ,което на мен ми е необходимо,като изключим драйвовете ми трябваше да си взема и Вах-Вах и дилей,но всичко това ми отпада,след като видях и чух въпросният бос,а относно драйвовете има всичко от кривочите,които Босс са създавали през годините,така че за себе си избора вече го направих,чакам 13-тата заплата!!!

Другия чейн,който обмислях беше:Вах-Вах или Край бейби, или Вокс,Диги дилей и за кривочи Босс Драйв Зоун,но след като разбрах,че съществува нещо,като МЕ-50,вече писах писмо до Санта Клаус!!!

Със здраве!

Митко

Редактирано от rockstar666
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С МЕ-50 ти трябва кубе, а с -33ката можеш директно през пулт/колона (както и ГТ-серийте)

Може и с МЕ-50,даже със стерео изход,през него дилея е убийствен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Абсолютно!!!

Пускам го понякога удома като го закачам за скапаните колонки на компа и се получава добре за чистите, обаче за драйва си трябва кубенце или поне някаква амп симулацийка...Също така съм го закачал с 2 кубета в споменатия стерео изход и ефекта беше зашеметителен. Много съм доволен от тази си придобивка

rockstar666: каква му е цената сега?

Редактирано от AFTER-THE-RAIN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МЕ-33-ката(с риск да повторя колегата) е по-стар като модел, а до колкото съм запознат старите босс-ове o рода на МЕ-8,ME-33, GT-3, GT-5.... се славят с по-аналоговото си звучене... Аз лично ползвам МЕ-50 и съм МНОГО доволен от него, има всичко необходимо за един китарист...

дължа извинение,когато писах бях в "ОМАЙНО ПРОСВЕТЛЕНИЕ",както и да е,и двата процесора излизат 2005,ето ви и една позната страница за феновете на BOSS,тук има всичко що е направено...

http://www.bossarea.com/other/me33.asp :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ аз нещо съм с грешка тогава :happy: не знам защо ама съм останал с впечатление че 33-ката е доста по стара... Невежа :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е вярно това. И двата процесора се от преди 2005 но немога да ви кажа от коя точно. Но поне от 2003 - 2004 е МЕ-50-то а МЕ-33 е 2001 - 2003.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.