Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся лютиер


Recommended Posts

Търся си лютиер, който да стегне една акустична китара. Китарата има сантиментална стойност за мен, затова наистина искам да съм сигурен, че ще бъде пипната добре. Като цяло - трябва да се махнат остатъците от електроника по нея, да се запълнят дупките за потенциометри, да се свали боята и да се пребоядиса. Знаете ли някакъв лютиер, който ще се справи добре и също така колко пари да си приготвя горе-долу?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има тема, но е нея се говори за това кой бил най-добрия, няма нито цени, нито координати, нито нищо. А между другото има ли кой да ми нарисува нещо на хедстока?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен най-добрият / и по-важното - съвестен/ лютиер е Емилиян Лалев - Аурелиано мюзик , поддържа всичките ми китари , не взима скъпо и няма отвратителната привичка на повечето лютиери - да ти обяснява защо нещо не може да стане ;))

 

неговият джиесем е : 0887 511 620

 

Лично гарантирам за момчето

Явор Недев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Потвърждавам за Емо! Преди около година ми изработи тази китара. Наистина си разбира от работата, така че няма да съжаляваш! Можеш да погледнеш работите, които е правил на сайта му: http://aurelliano-guitars.hit.bg/Bulgarian/

Редактирано от TerminalFrost
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече се свързах с него и той ще е човека който ще прави китарата. Благодаря много на Явор и Мартин за помощта в избора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Почти месец по-късно с гордост ви представям "новата" си китара, ремонтирана от Aurelliano

 

http://bassphoto.hit.bg/kitarata.jpg

Редактирано от dark
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нямам много подходящ микрофон за нея, а и не съм добър китарист, тъй че най-много да дрънна един-два акорда да чуете общото звучене :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами дръннах тука някакви акорди, ако някой го интересува... Това е най-песимистичния вариант -> лош китарист + динамичен микрофон Шур забит точно пред резонатора и директно в саунд картата: http://drkdrm.hit.bg/acoustic.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.