Jump to content
Българският форум за музиканти

подвижна репетициона


Recommended Posts

От доста време ми се върти в главата една идея, та реших да я споделя тук. Понеже имам дворче, а ми писна всеки месец да плащам наем за помещение, та ми хрумна една идея, ако си купя ей това нещо:

http://www.shedsworld.co.uk/p/Pinnacle_10ft_x_6ft_%282.99m_x_1.79m%29_Overlap_Double_Door_Apex_Shed.htm

би ли ми свършило работа, естествено с изолация отвътре и т.н. Има доста фирми, които предлагат различни модели, някои по скъпи, но има и на сносни цени. Идеята е, понеже живея под наем, това винаги мога си го мъкна с мен, дори и да се преместя в друга квартира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен това е тясно. Работя в една кабинка 2.40 на 1.70 и не виждам как бих могъл да събера един сносен комплект барабани, заедно със себе си вътре. Това твоето е не кой знае колко по-голямо. Дължината окей, ама ширината иде малка. Дали няма да е по-лесно да си построиш сам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи това което съм го показал е само да се знае за какво става въпрос, писах че има различни модели, дори и по поръчка по свой избор и размер. Друго ми е питането, дали това нещо е подходящо за тази цел и дали като се сложи изолация ще се чува наоколо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че се меся вероятно където не ми е работата, но от скромния опит който имам в изолациите (включително DIY) твърдя че резултата няма как да е тоя. Пича (който и без това приказва и ръкомаха твърде много, без да покаже нищо особено съществено) просто е изключил звука при последните кадри отвън. Мое си мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^ опитах да изгледам малко по-внимателно кратичкото едночасовото клипче и пак твърдя горното ;)

Вий барабанистите бучите доста повече от нас китаристите :)

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.