Jump to content
Българският форум за музиканти

Нов-стар вариант за Jam \funk-jazz\


Geo

Recommended Posts

  • Отговори 33
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ето моя вариант :

 

JAM

 

 

беше ми много приятно да свиря , дано да не е станало неприятно за слушане ;)

 

ПП. за басиста и барабаниста :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето моя вариант :

 

JAM

 

 

беше ми много приятно да свиря , дано да не е станало неприятно за слушане :D

 

ПП. за басиста и барабаниста :dance:

Много интересно изпълнение и звучене.На мен ми хареса идеята ти- нестандартна е и кефи. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е супер.... на мен ми навява некви различни от 'жаз мисли ...ама ше видим к'во ше се получи :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересно изпълнение и звучене.На мен ми хареса идеята ти- нестандартна е и кефи. 
Тона пак кърти ултрамега.  Аз се забавлявах много хич не ми беше неприятно.  ....чакам Колето да обади аз.... 

 

мерси за хубавите думи момчета. ;) темата е много яка и ще ми е интересно да чуя повече варианти ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко от мен.Записах само началото,за да може и някой друг да се включи ,ако иска.Саунда го правих доста на бързо и ми се струва ,че е бая куц :)

 

funkjam

 

Идеята е много подходяща за джемене :) супер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко от мен.Записах само началото,за да може и някой друг да се включи ,ако иска.Саунда го правих доста на бързо и ми се струва ,че е бая куц :)

 

funkjam

 

Идеята е много подходяща за джемене ;) супер

Ами направи го цялото до края ако те кефи ;) :hello:

Според мен звукът ти е трепач,за техниката -само се разбира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Гео,мисля че саунда наистина мога да го докарам по-добре,но се радвам че ти харесва.

 

Иначе мисля,че е по-добре някой друг да довърши ще по интересно пък и нали това е идеята на джема :) Ще видим нататък кой ще се включи.Ако ще го довършвам аз,ще трябва да се напъна да запиша нещо различно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Гео,мисля че саунда наистина мога да го докарам по-добре,но се радвам че ти харесва.

 

Иначе мисля,че е по-добре някой друг да довърши ще по интересно пък и нали това е идеята на джема :) Ще видим нататък кой ще се включи.Ако ще го довършвам аз,ще трябва да се напъна да запиша нещо различно

Ако имаш време довърши го. ;)

Другите ще запишат на ново парче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.