Jump to content
Българският форум за музиканти

Слушалки?


miro977

Recommended Posts

Чух ги набърже в офиса, наистина имат доста детайл! :thumbs_up:

Обаче, както и останалите (например 668В), искат немалко екю. Малко бас да се махне и доста високи. Че са си Flying V отсекъде. :)

Ще си поиграя тия дни да ги понатъкмя и ще сравня с другите, но определено имат потенциал. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе само да питам от куртоазия , нямам амбиции да правя някакви специални миксове , поне засега не ми го позволява останалата част от хардуера, но ми подариха тези слушалки : Sony Xb700 - http://www.amazon.com/Sony-MDRXB700-Headphones-Discontinued-Manufacturer/dp/B001UE6PE0. Дали са подходящи за някакво по нормално/високо ниво на мастериране  (все пак домашно , де ):Д
(Иначе съм много доволен , за слушане на музика просто ... отначало не бях щастлив от факта с усиления бас , но си има своите плюсове (ритъм секцията се чува в по - големи детайли)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че ти харесват. За тези пари трудно се намира нещо с детайл, камо ли флат..... Аз съм доволен. Мисля да скоча малко по-нагоре, но се чудя за KRK, Sony или Beyerdynamic или Audio Technica.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@YAMAHAc70
Важните неща за едни слушалки (съвсем накратко) са следните:

  • Да възпроизвеждат относително линейно всички честоти, да няма пикове и "дупки";
  • Да имат достатъчно динамика, за да могат да възпроизвеждат добре всички нюанси - от най-леки до най-силни;
  • Да могат да запазват показателите си от горните две точки при едновременно възпроизвеждане на пълния спектър от честоти. А не при sweep например да са ОК и като удари цяла банда и да се появяват някакви дефекти;
  • Да са удобни и да не изморяват при по-продължително използване (час-два-пет);

Лошото е, че докато не сравниш лично с истински модел трудно може да прецениш какво имаш. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.