Jump to content
Българският форум за музиканти


Black Bird

Recommended Posts

...въпроса е към тези които ползват C4, реших да го закупя от Almar, както и Халион 3 и Хиперсоник 2. Обача за Хипер-а ми казаха че вече го няма...а тва е проблем....май....защото кракнатия не бачка с C4..Или се лъжа ?...bobalan или SG навъртат ли се наоколо ?...те може би знаят. А иначе в ebay никой не го продава хипера:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм пробвал.

Имам и Кубейс 4 и Хелиън.

А за Хипера защо не пробваш новия модул дето е вграден в Кубейс 4 с саундите от Мотив...има добри саунди в общи линии...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм пробвал.

Имам и Кубейс 4 и Хелиън.

А за Хипера защо не пробваш новия модул дето е вграден в Кубейс 4 с саундите от Мотив...има добри саунди в общи линии...

...oooo ...на първо четене може това да е алтернатива.....обаче....хипер-а е уникал;ен за бързи аранжименти, предвид всички автоматизации, контролери и rewire....не мога да го заменя....ще пробвам second hand...макар че в ebay немаааа.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм пробвал.

Имам и Кубейс 4 и Хелиън.

А за Хипера защо не пробваш новия модул дето е вграден в Кубейс 4 с саундите от Мотив...има добри саунди в общи линии...

мерси :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи намерих работещ Cubase 4 Studio и то портабъл!!! Да ми е честит! :oops:

 

П.П. Жалко, че нямам Уин машина, където да си играя с него... :wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та въпроса ми е следният.Може ли по някакъв начин да се свири през клавиатура.Нямам в момента миди,скоро и това ама за момента няма бобец .Четох за някви виртуални клавиатури с които ушким ставало но след един ден блъскане така и не успях да ги подкарам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе то става, ама нямаш никаква динамика и е малко юзлесс. Освен това май имаше проблеми с "акордите", ако мога да го кажа така. В смисъл 2-3 копчета едновременно. Преди бая години бях тествал някакви прогита...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми дам динамиката отива на кино,но за сега просто нямам как да си купя готина миди клавиатурка .Освен да се опитам с Сонар да си правя някви барабани и бас да се кефя там докато се оборудвам с нещо по така.Не се занимавам професионално с музика и парите са ми проблем че и китара нова искам да си купя че тъз Ямаха за нищо не става.Пак ще е нещо евтино ама поне да има Флоид Роус.Оня ден с старото дърво се пробвах да опъна висок тон за Тендер Сърендер на Вай и останах без струни.А пък съм му фен и все гледам нещо негово да подхвана и науча и без готина китара просто не става най-малкото заради умрялото тремоло.Пък и един приятел си купи Джаксънче и ми хареса много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй и тъй си го почнал с офф-а :

тъз Ямаха за нищо не става.
Като си купиш джаксъна с флойда друга песен ще запееш :lol:

 

с старото дърво се пробвах да опъна висок тон за Тендер Сърендер на Вай и останах без струни
(Basic Mistakes - ON) Ами то пък с джаксъна като "опънеш" "висок тон" ще останеш без настройка , така че все тая ...

 

 

А По темата : С клавиатура нищо не става за жалост . В нуендо особено нямаш никакви шансове . А с виртуалните клавиатури трябва да зададеш Send All Keystrokes или подобна функция (в зависимост от хоста) и тогава Би трябвало да стане .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе някой може ли да ми каже какво точно е това:

http://www.steinberg.net/1591_1.html

 

Или по-точно - какво му е орязано спрямо стандартната версия? :greenangel:

 

Питам, защото искам да мина в отбора на хората с легален софт :) , а тази версия е 133 евро в Томан, които бих ги дал. Заслужава ли си и върши ли работа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм пробвах го аз тоз Джаксън на приятелчето и двете заключвания държат.Аз нея гледам че е евтиния вариант инак си знам аз Ибанеца му е майката ама иска 2 кисии с боб да изтърся в магазина.Едно нещо не ми хареса само в нея грифа е малко тлъстичък и не е по мойте пръсти ,или поне на мен така ми се стори защото все пак толкова време на Ямаха с 22 позиции.А инък съм се научил на разни хитринки ако ти изпускат струните мазни ги то4но там дето минават през магарето или в по готин модел китарка заклиючването с графит от молив.Моята не се разтройва хем съм направил тремолото да дига с 1 тон нагоре като съм отпуснал пружините.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Цък: http://www.steinberg.net/1601_1.html и си разглеждаш на воля. До колкото разбирам, тоя път не са се престарали и са оставили drum editor (май в LE версията липсваше).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, ами значи може да ми свърши работа :girl_witch:

 

А това:

External FX no no yes

External Instruments no no yes

 

Нали не значи, че не мога да ползвам VST плъгини/инструменти освен вградените?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички!

Дръпнах си cubase sx (май беше версия 1.01)

засега нямам съзможност за по новата версия но ще се постарая..както и да е

Не мога да накарам звука да "излиза"

Освен това искам да питам

откъде мога да си дърпам звуци за програмата, има library със *DRM файлове, но не мога да ги заредя в програмата

Дръпнах си Yoke и vanilin MIDI keyboard

за да мога да свиря със клавиатурата

и ще се мъча да ги настройвам...

МОже ли някой да ми даде отговори на въпросите или да трия софта ??

Мерси предварително! :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами предполагам, че става въпрос за външни за компютъра ефекти и инструмети - т.е. примерно рак процесори, хардуерни синтезатори и т.н., но може и да греша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.