Jump to content
Българският форум за музиканти


Black Bird

Recommended Posts

OK, като му намериш идеално работещ crack ще ми го дай ,пък аз ще те черпя! :headbang:

Не знам дали има работещ крак. Не съм казвал, че има. Аз самия питах за такъв.

Идеята ми е, че няма начин кракерите вече да работят за Steinberg, освен ако самите Steinberg нямат техен частен затвор с каменоломна ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В студиото където записвам работят с SX3

Та там(понеже е оргинален)в пакета с опътванията го пише.

Дано те да лъжат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В студиото където записвам работят с SX3

Та там(понеже е оргинален)в пакета с опътванията го пише.

Дано те да лъжат!

Да, вярно е, по време на разработката много фирми наемат бета тестери за проверка на софтуера (сигурно това си прочел в упътванията)

Но ако спипат тези, дето са кракнали последната версия, ела ми гелдай кво ги чака :headbang: Тези легенди за младоци, които правят проблеми на дадена фирма, а после почват работа за нея се въртят само в Холивуд. В момента всички софтуерни компании, пострадали от пирати искат кръв и черва да се влачат, а не да наемат персонал ;)

 

Като и да е. Няма сега да седна да ги мисля Стайнберг, я!

По-важното е, че в момента смъквам една версия с вграден крак. Дано да не е менте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В студиото където записвам работят с SX3

Та там(понеже е оргинален)в пакета с опътванията го пише.

Дано те да лъжат!

Да, вярно е, по време на разработката много фирми наемат бета тестери за проверка на софтуера (сигурно това си прочел в упътванията)

Но ако спипат тези, дето са кракнали последната версия, ела ми гелдай кво ги чака :headbang: Тези легенди за младоци, които правят проблеми на дадена фирма, а после почват работа за нея се въртят само в Холивуд. В момента всички софтуерни компании, пострадали от пирати искат кръв и черва да се влачат, а не да наемат персонал :blink:

 

Като и да е. Няма сега да седна да ги мисля Стайнберг, я!

По-важното е, че в момента смъквам една версия с вграден крак. Дано да не е менте.

Ако се окаже работеща версия ще черпя ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А този работещ крак позволява ли да се правят ъпдейти? И ако позволява, ъпдейтите не оправят ли бъговете?

Еми пакета съдържа ъпдейта Update_Cubase_SX_3.01.514, нов .ехе файл и оня .ДЛЛ, който се заместваше в систем32...

 

Бъгава си е. Предните изобще не тръгваха...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А вие сигурни ли сте, че бъговете са причинени от крака?

Аз си мисля, че е по-вероятно самата версия да е бъгава - независимо дали е лицензна или пиратска.

Все пак Cubase SX 3 е сравнително нов на пазара и може би тепърва ще се изглаждат бъговете чрез нови ъпдейти.

 

ЕДИТ: И въобще в какво точно се изразяват тези бъгове? нещо забива ли, срива ли се... ?

Редактирано от the_gorer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми машината ми е читава, 2.2 версията и Нуендо работят като по вода. Самия Кубейз 3 няма да е гаден, щом му искат толкова пари. Остава да е от крака. Плюс това самия "автор" на тия файлове каза, че е много зле, но "дава идея какви са новостите и възможностите на 3-ката".

 

При мен се крашва още на старта. От 100 сигурно рестарта само 2-3 пъти тргна колкото да заредя едни леки проектчета. И не видях разлика освен в Абаут джама. Ама аз и без това го ползвам като Sound Recorder 95... :P

 

П.П. Цитирах по памет ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...на Cubase`a нисхто си му няма инсталирах 3.01 по коледа и досега не е забивал.....3.0 имасхе проблеми но с 3.01 ги опражиха ......мисля цхе този пат криптирането е по здраво ..........халион 3 излезе преди година а осхте не са го......не са му напражили демо версия:P..........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...на Cubase`a нисхто си му няма инсталирах 3.01 по коледа и досега не е забивал.....3.0 имасхе проблеми но с 3.01 ги опражиха ......мисля цхе този пат криптирането е по здраво ..........халион 3 излезе преди година а осхте не са го......не са му напражили демо версия:blink:..........

Как мога да се сдобия с въпросната версия на Cubase? Ако може да ми пратиш линк на ЛС или нещо такова, ще съм ти много благодарен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...на Cubase`a нисхто си му няма инсталирах 3.01 по коледа и досега не е забивал.....3.0 имасхе проблеми но с 3.01 ги опражиха ......мисля цхе този пат криптирането е по здраво ..........халион 3 излезе преди година а осхте не са го......не са му напражили демо версия:blink:..........

Как мога да се сдобия с въпросната версия на Cubase? Ако може да ми пратиш линк на ЛС или нещо такова, ще съм ти много благодарен!

Mandalay, мисля, че bassmaniac говори за лицензаен Cubase SX със съответният му dongle. С такъв не е трудно да се сдобиеш, но ще ти струва няколкостотин леффчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...да, ползжам лицензен Cubase.....мисля цхе проблемите не са в него, а ж липсата на донгал.....демек в крака.....верно 4е в сх3 има много нови несхта , но ако не ползжате ваншна периферия, и не ви трябва некаква супер слозна комутация , спокоино бихте работили и с sx2....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.