Jump to content
Българският форум за музиканти

Куфари за инструменти


Recommended Posts

Стара тема на нов глас - калъф за синт ми трябва и се чудя откъде какво...

76 клавишно е парчето - 1.22х30х10 санта.

Предложиха ми в IGS в Пловдив да поръчат и казаха, че вървят от 50 лв. нагоре, като за такъв с дунапрен ще идат към 90... Малко множко ми се струва, ама знам ли?

90 лв. много идват, а искам да има някаква защита от рода на дунапрем, че има разни стърчащи потенциометри и джойстици, които хич не се чупят трудно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

абе проблема и при мен е, че си търся куфарче за микрофона. купих си sennfeiser, но го дават без куфарче.А оригиналното са си го направили универсално - за 100 неща. на мен ми трябва само за микрофона и майката.Дори и размери мога да кажа - 27 на 40см. каде, колко ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стара тема на нов глас - калъф за синт ми трябва и се чудя откъде какво...

76 клавишно е парчето - 1.22х30х10 санта.

Предложиха ми в IGS в Пловдив да поръчат и казаха, че вървят от 50 лв. нагоре, като за такъв с дунапрен ще идат към 90... Малко множко ми се струва, ама знам ли?

90 лв. много идват, а искам да има някаква защита от рода на дунапрем, че има разни стърчащи потенциометри и джойстици, които хич не се чупят трудно.

 

Не искам да ти променя мнението но аз лично имам доста негативно отношение към IGS-а.

Уж фирма уж незнам си какво, обаждах им се през 2 дена за една 19" кутия която трябваше да ми направят и уж щяла да стане за 1 седмица то минаха 3 МЕСЕЦА!!! Междо другото се опитаха да ми пробутат една ужасно направена такава 19" кутя.

Абе пълна скръб. Имам чувството, че работят на принципа "час по трудово 10Б клас". :metalist:

 

Аз ти предлгам да си нарисуваш на 1 лист размерите и формата на синтезатора и да го дадеш на Румен (по-горе бях дал телефон)

Друга опция е да идеш в ямаха магазина. Те нали уж са 1 магазин със софийския динакорд.. Те може да измислят нещо..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Амииии.....Здравейте хора, не знам дали съм за тук, но ми трябва калъф за нещо далеч от музикален инструмент.Става дума за лък.Та въпросът ми е дали някой би могъл да направи нещо здраво и удобно.Гарантиращо сигурността на лъка.Примерно бих могла да обясня и да нахвърлям какво , що годе трябва да представлява и да има.

Благодаря предварително! :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

кажете ми някакъв хубав електронен магазин от който мога да си купя аксесоари за китари и най-вече,това което на мен ми трябва сега е един калъф за акустична китара.Моля пишете!Благодаря!

 

Поздрави,

Мишо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажете ми някакъв хубав електронен магазин от който мога да си купя аксесоари за китари и най-вече,това което на мен ми трябва сега е един калъф за акустична китара.Моля пишете!Благодаря!

 

Поздрави,

Мишо

 

 

Ако си в София, в Музикална Къща Камертон има : http://www.camerton999.com/index.php?c=KAL...ist&Link=40

София (пк 1504), ул "Русалка" 3 (до Музикалната Академия)

Тел: 946 1725, 946 1726 и 0878 557446

e-mail: camerton99@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажете ми някакъв хубав електронен магазин от който мога да си купя аксесоари за китари и най-вече,това което на мен ми трябва сега е един калъф за акустична китара.Моля пишете!Благодаря!

 

Поздрави,

Мишо

 

 

Ако си в София, в Музикална Къща Камертон има : http://www.camerton999.com/index.php?c=KAL...ist&Link=40

София (пк 1504), ул "Русалка" 3 (до Музикалната Академия)

Тел: 946 1725, 946 1726 и 0878 557446

e-mail: camerton99@abv.bg

 

От Габрово съм!Но все пак благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Ако си от София звънни ми на 0885 984 442 да видиме ква му е драмата на твоя куфар

 

Ей,тъкмо викам да похваля моя човек и той взел,че сам се включил в темата ;)Кейса за барабанчето ми е супер,даже ми се въртят едни еретични мисли да ти донеса мек калъф за хардуера /правен от Милен/ и да видим какво може да измислим за да го подсилим или да направим направо твърд.Като се прибера в София ще се чуем ;)

Иначе и на Милен /Spont/ са много добри меките калъфи,които всъщност не изглеждат много меки ;)Касата ми пада от метър и нещо в буса и естествено нищо и няма,даже не се беше разстроила.

 

За "Azazel174",телефона на човека,който ще ти свърши работа е няколко реда по-нагоре :D

Редактирано от vihro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кейсове азсъм дожолен много от работата на Ники,който

изпълнява всяка прищявка на клиента,а качеството е перфектно

ето линка на сайта му там има тел.

http://www.smartcases.org/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

За кейсове азсъм дожолен много от работата на Ники,който

изпълнява всяка прищявка на клиента,а качеството е перфектно

ето линка на сайта му там има тел.

http://www.smartcases.org/

Освен

http://www.smartcases.org/

и

http://www.pro-technica.com/read.php?cCat=56

има ли в София някой който прави куфари за китари?

Трябват ми два куфара.

 

Питам защото темата е отпреди 5-6 години!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Милен, ул. "Траянова врата" 7, мога да ти дам телефон на лични ако се интересуваш. И аз скоро време трябва да го посетя да направи едно кейсче за Talman-a.

 

Поздрави!

Герги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.