Jump to content
Българският форум за музиканти

Моля за помощ !


cvetinkoo

Recommended Posts

Имам китара и моля, ако може да ми кажете нещо повече за марката и модела.Марката е Fenix от Young Chang.Има и сериен номер,който не намирам в интернет и който нямам право да публикувам.Моля ,ако някои знае повече за тези китари да ми пише!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tqzGqEg.jpg

 

Кажи кой те заплаши за серийния номер. Да започнем с това.

Някоя снимка ако направиш също няма да навреди.

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При правилата на форума прочетох че е ,забранено да се дават серийните номера.Номера е E703739.Аз съм нова в форума и търсих да кача снимка ,но нямаше такава опция.Ако ми покажете как,ще кача и снимки .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай малко повече инфо,тука няма гадатели! Страт ли е или друга форма,модел нещо?Какво те интересува?

Намерих това за страт.Пише си всички спецификации.

4501d1256045510-fenix-strats-young-chang

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понякога се чудя дали тоя Явор е реална личност, или е събирателен образ за всички, които ви задават дразнещи въпроси.  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Young Chang е работил като лютиер за Fender Japan или по-точно Squier (в мрежата още като Korean Squiers), когато той напуска, започва производството на свои китари, често използвайки оригинален хардуер на Fender. Fenix са сравнително евтини китари (200-500 лв.), но феновете на марката твърдят, че качеството е далеч над средното. Според предоставеният от теб сериен номер китарата ти е произведена през периода 1987-88 год.

Fenix Young Chang имат фен група във Фейсбук (цък), там вероятно ще намериш повече отговори на въпросите си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://en.wikipedia.org/wiki/Young_Chang

 

Тук е казано всичко за фирмата. Имам тяхно копие на Fender Jazz Bass, произведено през 1988 или 1999 г. Днешните образци на Squier, даже по-скъпите модели са далече от качеството на този инструмент.79bbb0bec9594575.jpg38ec985087905ca8.jpg4d9f554a1d729e55.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.