Jump to content
Българският форум за музиканти

Има ли Jackson в Плд


zigi

Recommended Posts

Значи аз искам да си зема китара Jackson и съм от пловдив. Та исках да попитам продават ли някъде в пловдив или ги има само във фактор-софия. И има ли каталог в нета където мога да разгледам видовете йаксън?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледах някви преди време в магазина на IGS на Ген.Заимов,мойе и при Веско Койчев в Партийния дом да провериш,не забравяй и Наско Пръча на Иван Вазов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди като бях ходил натам видях в тоя магазин на центъра дето е близо до фонтаните в оная сграда дето пише МТЕЛ на нея...сори за калпавото обяснение ама съм сигурен че си се сетил - то тва май ви е най големия магазин...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официално се внасят от xxxx, така че ти препоръчам да търсиш при тях. Мисля, че няма да намериш по-изгодно някъде другаде в България. Успех :guitar:

Редактирано от lyubenski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За последно мярнах един в Техномаркет (ако така се казжаше онова до Метро) 600 лева, с флойд беше и поне като за едно чуване ми хареса :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш в магазина на филхармонията при господин Койчев и си поръчваш какъвто модел искаш, докарват ти я на цената, на която би я купил и в София. It's as simple as that, аз така направих с моя Ibanez.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^true, аз преди години чат пат минавах през този магазин и съм мяркал Джаксъни че даже веднъж и Чарвел видях и тогава питах и лелката ми изкара ценова листа на Джаксън в случай че искам да си поръчвам :beer:

иначе ако искаш да пробваш както трябва - направи си една разходка до София - xxxx е магазина :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.