Jump to content
Българският форум за музиканти

Fly Away


Recommended Posts

хареса ми звучащият като водно ехо синтезатор. Вокалът на финала дали не трябва да звучи по-"напомпано", или ритмично да се понапълни? интересно е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами микса е мазня, голяма, ще се работи и върху концепцията, принципно парчето го бях пуснал тук и търсех вокали, минаха месеци, един френд се нави да попее, но нещо на мен не ми допадна и реших да пробвам сам всичко, както от край време си правя, но ще трябва да се понапъна още ;:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей пешко докарал си вокалите браво :happy: много кефят... само трябва да са по изпъкващи в микса и малко повече плътен гласец от долу...

 

барабаните нещо ми звучат не много убедително... може би трябва да са малко по електронни... и още по опростени... накрая ми харесват /с една малка забележка чинелите и фусовете да не изпъкват толкова/ но в началото трябва да се пипнат според мен още малко...

 

клавишните прекалено много приличат на Депеш Мод знам че си търсил това настроение в цялото парче, но мисля че не трябва да се прекалява...

 

евала братле това май е първото нещо което да звучи завършено /поне от това което съм слушал/... успехи

Редактирано от fragile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cheers:

Омбре!

Особенно добра изработка...особенно с вокалите

Още китари му трябва са пълнеж..май :cheers: (аз съм болен няма да се плашункаш)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересни постове видях и не се стърпях:

 

1. Индъстриал е баба ми !

2. 2006 година сме, аутотюна отдавна е познат на Света и е грехота да не се ползва поне мъничко, или хайде Мелодайн.

3. С мнението за пълната мазня няма как да не се съглася-факт е!

4. Ако е демо е много добро, найстина!!!

 

Успех и поздрави на всички !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехе!

 

Готино демо, ама за студиен запис не6то не става!

мислим 4е сме 2006 и има доста професионални студиа и доста програмки като Аутотюн и подобни! Ако се прави не6то то триабва да е професионално!!!

 

Проверете т'ва линк4е:

 

http://www.myspace.com/projectinmusic

 

рефрена е са6тиа :),

ако 6е си говорим за зву4ене тип депе6 и ка4ествен звук!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето е страхотно!! :o наистина, чак се изумих.. поздравления

 

Пост скриптум: Кьосовски ше ме запознаеш ли с баба си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

благодаря за отзивите, наистина е демо и е правено от един човек - всичко, тоест предполага да трябва да вкарам време като за поне 6 човека, а не съм. Дай Боже преди НГ да пробвам отново да запиша нещата и след НГ да ги миксирам на АДАМ П 22А в третирано помещение , но човек предполага, особено когато се отнася за хоби, а специално в БГ не мисля, че ще може някое студио да ме изненада с невероятна техника, изключвам Пайнер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.