Jump to content
Българският форум за музиканти

Пускай магнета!


Recommended Posts

От една касетка, дето бях записвал с ел. Кремонка и Zoom-че сапунерка, качих оная врчер парчето по-долу. От касетофона записах китарните семпли, а барабните ги сложих отгоре после за ритъм да има на 120 увм. темпо. Стана ве! Парчето съм го прайл през 2000-та, ама сега ша го напрайм с нови инструменти и ефект-процесор.

 

Ша запишем и клипче... гледам мода станала някаква. Ама ша е в края на месеца сигурно.

Първите два такта с барабините са за ташак! ;)

За жалост превключвателя на адаптерите беше кофти и в края беше прекъснал та заглъхвам! ;)

 

Ето файлчето. Аз свиря китарите, баса (китара в октава) и "барабаните"... съм ги редил.

....................Lentata-solo..................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих го и в gmail.com акаунта на форума.

www.gmail.com

 

Щото може би не се вижда от повечето потребители тук.

Имам още такива парчета дето съм записвал с кремонка преди 6 години, ама при положение че сега всеки записва с комп, моите "усмивки от старите ленти" са си бая ретро. Надявам се поне да ви харесват.

 

Ша изровя и други, ама е по-добре да изчакам да ги запиша с Ибанеца и Диджитека и кубето. И бас истински ша има! И клавир Ямахичка.

Само барабаните ша ги реда, както обикновено... естествено ша им обърна подобаващо внимание. Не е истина колко бързо стават записите с живи инструменти, в сравнение с реденето с мишката :wall:

Очаквайте включване в скоро време. ('а дано!) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само двама човека във фен листата... като за начало е добре.

Надявам се като дойде Ибанеца и Диджитека тоз път да ме приемете по' на сериозно :)

За протокола: това е само солото на парчето иначе почва почти като балада

Оказва се, че сега проблема с касетките е такъв, че не навсякъде съм свирил в точно темпо и стават яко разминавки от отделните части.

Сега с компа ше ги презаписвам... то се е видяло.

 

kolio_k

spotlight_kid

 

благодаря за поощряването (чак пък Запа :headbang: )

 

иопйфгиой7

Редактирано от adXok
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AdXok! И аз го чух! Кактво винаги уникално. Чакам Ибанеза и Ефект! :headbang: 1:05 супер куул

 

 

 

п.с

Тоя дето е писал тва "Дианетика" Л. Рон Хъбард

Да не е бил Дон Хуанист :)

Питам теб щото е ся ми попадна инфо за Дианетиката.

Случайно ако знаеш нещо :think: Да се образоваме

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На офф-ух-ах-темата Дианетика:

Секти всякакви. Аз лично не се блазня от идеята да давам парите си на някой, за да ме приобщава към идеята си. Би трябвало да е обратното :headbang:

Иначе не знам каква връзка намираш с Дон Хуан, съответно Кастанеда.

 

Аз си знам, че света не е САМО това което виждаме, чуваме и т.н..

Сциентологията ми беше интересна преди 5-6 години, но откакто разбрах, че тя си е обикновен пазарно-рекламен трик и че просто преобразува стари, стари, та чак брадясали знания, не ме впечатлява особено.

Не че няма всевъзможни секти и движения.

Хората гледат как да изкарат и те някой лев от запалени фенове.

То и музикантите са така :)

Гледат да ти вземат кинтите като се опитват да те впечатлят с идеите си, уменията си. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.