Jump to content
Българският форум за музиканти

Модерирайте малко


Recommended Posts

Човека уцели някакъв момент, дето се натрупаха позапуснати теми. Най-добре модераторите да минат на уборка и считаме случая за приключен. Deal?

 

Това с бутона може и да е оферта, ама може и да удави модераторите, плюс това е сравнително трудно за реализация.

 

А за другото - всеки може да се сети поне за десетина образи, дето не се държат като хората. Ама пък ако ги изгонят, кой ще ни весели, ядосва, натъжава, уморява, вбесява и т.н.? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А човека от ВИП листата хубаво да си помисли защо е там и дали с тези си думи заслужава да е там.

добре, махни ме от ВИП листата - нито съм те карал насила, нито съм се молил да ме вкараш в нея. писна ми след всяко мое критично изказване да ми се натяква това - махни ме и толкоз. мир да има. явно никой не гледа, че човек се опитва да помогне където и както може - гледат се само лошите неща. обещавам да се въздържам от писане във форума занапред. дори и ако смятам, че мнението ми ще е полезно

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагането на бутон за сигнализация към модератор не е лесна работа. Търсих как се прави но не открих. Продължавам да търся!

Съвет: говори с администратори на други форума, обменете опит. Предполагам, че ако знаят и са го реализирали ще ти обяснят как става.

 

Един форум в който има такова нещо е. photo-forum.net Той има друга структура, но все пак говори с хората.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кхъм-кхъм...

 

Я се вземете в ръце и ходете да посвирите малко!

 

Следващия,който продължи да си чеше езика в тази тема,без да казва нищо полезно и градивно,и особено ако се продължи с личните нападки - ще "почива" от този форум поне седмица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагането на бутон за сигнализация към модератор не е лесна работа. Търсих как се прави но не открих. Продължавам да търся!

Admin CP -> System Settings - Security & Privacy -> Security (Troublesome Users) -> Disable 'Report this post to a moderator' link? -> No :virtuoz:

Редактирано от YtseJam
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е вече няма с какво да се оправдавам - сложих такъв бутон. Дано да не ме подгонят модовете :)

 

Викторе, мерси!!! :D:headbang::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи и аз съм се объркал и не е толкова трудно. Дано да сработи както се очаква. И всичко да стане цветя и рози.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е вече няма с какво да се оправдавам - сложих такъв бутон. Дано да не ме подгонят модовете :blink:

 

Викторе, мерси!!! :D:):)

Супер.Брависимо за усилията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ашколсун! :) Ша са сетите... :blink::)

 

А за който злоупотребява с БУТОНА трябва да има някакво наказание или предупреждение.

 

А ми се струва, че на модераторите по-скоро ще им се улесни работата, защото вече ще имат много помощници :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, веднага при натискане ли работи бутона, или отваря друга страница?

Питам, за да не го натисна, и да пратя на някой мод рикуест.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отваря допълнителна страница.

 

И към всички - правете разлика между това,което според вас е нарушаване на правилата на този форум и това,което на ВАС просто не ви харесва. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като използвам бутона,след като напиша обяснение и натисна :педай доклада" ми излиза прозорец с грешка There appears to be an error with the Българският форум за музиканти database. и още други глупости,които не разбирам :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

абе хора аз кат можеби един от наи големите некадърници във този форум някои били ми пуснал малка светлина за този бутон,че незнам ама маи очите ме заболяха от дзверне 2 часа във монитора да видя за къв ботон става въпрос.ако мислите че няма смисъл ще ви разбера смисъл ако не ви се обяснява.мерси предварително.аре и със много здраве :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бутонът е този:p_report.gif Намира се горе вдясно до бутоните за цитат и редакция на мнение.

 

Ма нещо не бачка все още като че ли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.