Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавна простотия


Recommended Posts

Днес видях това в Аудиофелационистки форум.

"касата" е прост парелопипед и се търси обема и...

Аз отдавна съм минал 7ми клас но представа си нямам как да изчисля касата.

Пак се чудете, защо се говори за Мат'рял у нас...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях това в Аудиофелационистки форум.

"касата" е прост парелопипед и се търси обема и...

Аз отдавна съм минал 7ми клас но представа си нямам как да изчисля касата.

Пак се чудете, защо се говори за Мат'рял у нас...

 

Откакто спря да пишеш там, разви доста дразнеща непоносимост към форума! Като ти е под нивото, що го четеш ? На всеки такъв малоумен пост от аудио-форума, мога да извадя два също толкова малоумни от този форум !

Дечулига с нулеви знания има навсякъде, но далеч по-дразнещо е да видиш голям човек като теб, така детински да се заяжда и да се стреми да омаловажи и иронизира на всяка дума за аудио-форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май усещам лично засягане?

Глупостта си е глупост, а там тя е много концентрирана. Няколкото свестни и разбиращи хора се изпариха, както и аз.

Самият форум не отговаря на първоначалното си предназначение. Превърна се в място за обмен на тъпоумия от всякакъв сорт.

Е, как да не ме е яд, когато тъпотията завладява форум, в който съм вложил труд, знания и информация. С единствената цел да разпространявам знания, а не вудо магии.

Именно заради ниското ниво на мнозинството и липсата на интересни неща бяха отблъснати специалистите и се настанни атмосфера на непонасяне и непрекъснати разпри съвместно с неадекватни коментари, които биха били смешни, ако не са трагични.

Извинявай, но със всичките си недостатъци, присъщи на всеки български форум, ТОЗИ форум изобщо не може да се сравнява с онзи. Причините са много, но една основна е правилната политика на ръководния състав и модераторите. Искренно се надявам да продължават в същия дух, че ако заприличат на другите, и този форум ще стане като онзи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Академик Валяк, това е неизбежно ... Случва се навсякъде, аз затова и напоследък само чета ... и си правя facepalm :wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Честно казано,и тук се поизчерпи.и откъм интересни теми, и откъм интересни знаещи...Влизам вече само за проверка на нова "забавна" простотия (незабавни простотии бол), и за някой нов шедьовър на @fifcho... :)

Редактирано от rockozaurus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Това е от едно кръчме до нас,щракнах с телефона,е как да не ходиме с жената баш на рождения ми ден като Сашка ще ни пее наблизо :greenball:майтапа е,че както са залепили плаката върху нещо друго седи като Мастия -..лв, е не е истина,забравихме телефона на резервациЙ,римскио император ,шеф на кръчмАта.. :hooray:181665007217530658181338233635jIQMLF8jeAoBXhddOlKt.JPG

140616654519179404101338233680egtE6jL8JqltpVxXj51W.JPG

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Стихчи за бургазлии, дет знаят английски:

 

Когат приключи гадният дъждец,

ши плъзнат мощно хиляди мъшруми

и по разкалянити горски друми

ши хукнат мъшруум пикъри безброй.

 

Ма на тогава вечи е опасно,

щот секи дет разбира, не разбира,

шси набере съм факин дърти доузън

и ши го тръшни смъртоносен пойзън!

 

:godbless:

Редактирано от vanboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано,и тук се поизчерпи.и откъм интересни теми, и откъм интересни знаещи...Влизам вече само за проверка на нова "забавна" простотия (незабавни простотии бол), и за някой нов шедьовър на @fifcho... :)

 

Сигурно е така, но може би се получава, защото някои хора (не много) се опитват да пускат интересни теми и да помагат когато и както могат, а други са само за сеира и да се правят на интересни. Може би повече хора трябва да се ориентират към първата група, ако им е скучно! За втората мераклии винаги е имало, а и изискванията са много ниски!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.